Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

180L Depolama ile düşük toksisite Solo Fm-200 Yangın Söndürme Sistemleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set sistemi
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi Kartı, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: Ayda 3,00 set

Detay Bilgi

Depolama basınç: 2.5 MPa Silindirin kapasitesi: 180L
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
ajan: Fm200 (htc-227ea veya heptafloropropan) Çalıştırma: Otomatik veya el ile
Vurgulamak:

fm 200 yangın sistemi

,

fm 200 yangın söndürücü

Ürün Açıklaması

180L Depolama ile Düşük Toksisite Solo Fm-200 Yangın Söndürme Sistemleri

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 2.5Mpa
2 Tahliye basıncı 5.0 ± 0.225Mpa
3 Püskürtme zamanı ≤10s
4 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
5 Güç DC24V / 1.6A
6 Maksimum çalışma basıncı 4.2Mpa

Açıklama:

Fm200 (htc-227ea) bir tür renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtkan bir gaz olup, söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermez. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Uygulamalar:

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, h, yağa daldırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci gibi yangının kolay olduğu yer toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

FM200 yangın söndürme, çalışan oda için uygundur, çünkü çalışma prensibi tamamen su basmasıdır. Kolayca alev alabilen yerler, yangın söndürme sistemimizi gerektiriyor. Aşağıdakileri örnek alarak:

Telekomünikasyon odaları, veri ve kağıt arşivler, şalt odaları, bilgisayar odaları, askeri uygulamalar ve hücre sahaları, ileri teknoloji tıbbi, robotik donanımlar, telekomünikasyon merkezleri, tekstil üretimi, kayıt ve veri arşivleri, elektrik hizmet tesisleri, test / görüntüleme ekipmanları, medya depolama, kimyasal laboratuvarlar, askeri araçlar.

Rekabet avantajı:

1 / Swift cevabı. Uzun mesafeli boru nakliyesi olmadığından, fm200 gazı doğrudan koruma bölgesine deşarj edilebilir. Bu arada, püskürtme süresi 8 saniyeden azdır. Bu nedenle, yangın meydana geldiğinde göreceli olarak daha fazla zaman kazanacaktır.

2 / Uygun kurulum. Boru ağ sistemi ile karşılaştırıldığında, kabin sistemi kurulum yapmak nispeten kolay olacaktır. Kontrol panelleri ve elektrikli bileşenlerin montajından sonra, geriye kalan iş yalnızca bir kabin yangın söndürme cihazına veya cihazlara bağlamaktır. Ancak, bir kontrol panelinin çıkış akımının sınırlandırılmasından dolayı, bir odadan 4'ünden fazlası ile eşleştirilmemelidir.

3 / Düşük maliyet. Açıkçası, fiyat sadece tek bir silindire ihtiyaç duyan koruma bölgesi için boru ağ tipinden daha ucuz olacaktır, çünkü boru ve boru bağlantı parçalarının giderini, ayrıca bu parça için işgücü maliyetini düşünmeye gerek yoktur.

Çalışma prensibi:

İşte çalışma prensibinin tüm sisteme gösterimi,

kompozi:

Aslında, komple bir set sistem iki bölümden oluşur: yangın söndürme cihazı (tüm kompozisyon yandaki fotoğraf gibidir) ve elektrikli elemanlar.

Bir set kabin tipi fm200 yangın söndürme cihazı aşağıdaki bileşenlerden oluşur: fm200 ajanlar, bir fm200 silindir, bir çember, bir dolap, bir konteyner valfi, bir solenoid aktüatör, esnek bir hortum (yüksek basınç hortumu), meme (ler) ve basınç şalteri.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz