Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Petrokimya Fm200 Yangın Algılama Söndürücü 25m 42kg Yangın Algılama Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri

Detay Bilgi

Maksimum çalışma basıncı: 12.1Mpa Kapasite: 42kg karbondioksit
Bölge yönetimi: Tek Çalışma sıcaklığı: 0-49 ℃
Depolama basınç: 5.7Mpa Çalıştırma: Otomatik

Ürün Açıklaması

Petrokimya Fm200 Yangın Algılama Söndürücü 25m 42kg Yangın Algılama Sistemi

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 tip Karbondioksit direkt tip
2 model WZ-S / T EZ6-XJ60
3 Çalışma basıncı 5.7Mpa
4 Maksimum çalışma basıncı 12.1Mpa
5 Çalışma sıcaklığı 0-49 ℃
6 Birim hacmin yoğunluğu 2,5 kg / m3,
7 Tespit tüpünün maksimum uzunluğu 25m
8 Ajan miktarı 42kg

Açıklama:

Dolaylı Tip Yangın Tespiti Yangın Söndürücü Karbon Dioksit ile santral, haberleşme, yayın, petrokimya, demiryolu ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

İçinde gaz ve basınç bulunan uzun tespit tüpü sayesinde, herhangi bir manuel manipülasyon yapılmadan otomatik bir yangın söndürücü olabilir.

Rekabet avantajı:

Kurulumu en kolay olan sistem kurulumdan sonra çok fazla alan kazandıracaktır. Bu arada, elbette, elektrikli aksesuarları veya boru bağlantılarını eşleştirmeden daha ucuz olacak. Küçük kabine veya BT sunucusu ve benzeri cihazlar için uygundur. Çünkü yumuşak ve narin borusu narin ekipmanın içindeki hafif ateşlemeyi yakalayabilir.

Uygun kurulum ve taşıma. Bu sistem yangın söndürme ve alarm fonksiyonunu bir araya getirdiğinden ve elektrik elemanları ve boru bağlantı parçaları ile eşleşmesi gerekmediğinden, silindiri bir yere sabitledikten sonra, geriye kalan tek şey tespit tüpünü potansiyel bir yangın kaynağı etrafına sabitlemektir.

Bileşenleri:

Bu yangın söndürme cihazının bir sistemden oluşması için hiçbir elektrikli elemana ve boru bağlantısına ihtiyacı yoktur. Yangın söndürme sisteminin kendisi olabilir.

Doğrudan tip yangın tespit tüpü yangın söndürme sistemi bir silindir, en fazla 25 m uzunluğunda bir yangın tespit tüpü, bir konteyner vanası ve iki çeşit maddeden oluşur - CO2 ve FM200.

Dolaylı tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi, eklenen bir bırakma tüpü hariç, doğrudan tip ile aynı bileşenlere sahiptir. Bu sistemde, yangın tespit tüpü sadece tespit fonksiyonu için kullanılır, bu nedenle birlikte bir serbest bırakma tüpüne ihtiyaç duyar, ancak doğrudan tip için, yangın tespit tüpü hem tespit etmek hem de serbest bırakmak için kullanılabilir.

Dikkat:

1 / Herhangi bir sorun varsa, lütfen önce bizi arayın ve neler olduğunu söyleyin, ardından sorunu çözmenize yardımcı olacak profesyoneller göndereceğiz. Profesyonel olmayan bir onarım sorunu daha da kötüleştirebileceğinden, kullanıcıların hiçbir şeyi kendi başlarına düzeltmeye bile çalışmamalarını öneririz.

2 / Sistemi iyi durumda tutmayı amaçlayan bazı rutin kontroller var. Rutin kontrol sıklığını ayarlamak için el kitabındaki talimatlara uyun.

3 / Sadece bir dış kabine sabitlenmesi gerektiğine rağmen çalışmaya başlayabilir, kullanıcıların her şeyi hazırlamaları ve sistemi kurmaları önerilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz