Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

FM200 Silindir 42kg Co2 Yangın Söndürücü Yangın Söndürücü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 setleri
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi c ard
Yetenek temini: ayda 3000 setleri

Detay Bilgi

Ses: 70L Nominal basınç: 5.7Mpa
Maksimum Çalışma Basıncı: 12.1Mpa Çalışma sıcaklığı: 0 ℃ -49 ℃
Malzeme: Alüminyum çelik baskılı renk: Kırmızı
Vurgulamak:

yangın söndürme söndürücüler

,

FM200 söndürme

Ürün Açıklaması

42kg CO2 Yangın Söndürücü Yangın Algılama Tüpü yangın söndürücü

 

 

Açıklama:

 

This device can detect fire situation by a pressurized fire trace tube, which connecting to an extinguishing agent storage. Bu cihaz, yangın söndürme maddesi deposuna bağlanan basınçlı bir yangın izleme tüpüyle yangın durumunu tespit edebilir. Both HFC-227ea/FM200 or Carbon Dioxide can be used as extinguishing agent for this device. Bu cihaz için hem HFC-227ea / FM200 hem de Karbon Dioksit söndürücü olarak kullanılabilir.

 

Usually, it would be designed to two modes of discharge----direct release and indirect release. Genellikle, iki deşarj modu için tasarlanır ---- doğrudan serbest bırakma ve dolaylı serbest bırakma. When fire breaks out, the fire trace will activate the device, and spray extinguishing agent through the fire trace tube itself, we call it direct release. Yangın çıktığında, yangın izi cihazı aktive eder ve yangın söndürme ajanını yangın izleme tüpünün içinden püskürtür, doğrudan serbest bırakma diyoruz. And another mode, the fire trace tube will detect fire, and extinguishing agent is discharge through a pre-installed pipe and nozzle quickly, we call it indirect release. Ve başka bir modda, yangın izleme tüpü yangını algılayacak ve söndürme maddesi önceden kurulmuş bir boru ve nozuldan hızlı bir şekilde deşarj oluyor, buna dolaylı serbest bırakma diyoruz.

 

Fire trace extinguishing device is a good device with covering the shortage of fixed device. Yangın izleme söndürme cihazı, sabit cihaz sıkıntısını kapsayan iyi bir cihazdır. Because it can be used in a small space or area of special environment which cannot install pipeline, nozzles, or fire alarm system. Çünkü boru hattı, nozul veya yangın alarm sistemini kuramayan küçük bir alanda veya özel ortamlarda kullanılabilir.

 

 

babarBir metre:

 

HAYIR. Cihaz Türü Doğrudan Tip Yangın Algılama Tüpü CO2 Yangın Söndürme Cihazı Dolaylı Tip Yangın Algılama Tüpü CO2 Yangın Söndürme Cihazı Doğrudan Tip Yangın Algılama Tüpü FM200 Yangın Söndürme Cihazı
1 Cihaz modeli WZ-S / T EZ6-XJ60 WZ-S / T EJ42-XJ60 WZ-S / T QZ3-XJ60
2 Depolama Basıncı
(20 ℃)
5.17Mpa 5.17Mpa 2.5Mpa
3 Max. Maks. Working Pressure Çalışma Basıncı 12.1Mpa 12.1Mpa 4.2Mpa
4 Min. Min. Agent Needed for A Unit Bir Birim İçin Gerekli Ajan 2,5 kg / m 1.5kg / m 0.7kg / m
5 Maksimum Ajan Kapasitesi 6kg 42kg 3kg
6 Max. Maks. Length of Fire Tube Yangın Tüpü Uzunluğu 25m 25m 20m
7 Max. Maks. Length of Release Tube Serbest Bırakma Tüpünün Uzunluğu - 12m -
8 Max. Maks. Filling Rate Dolum Oranı 0.6kg / L 0.6kg / L 1.12kg / l
9 Çalışma sıcaklığı ℃ ~ 49 0 ℃ ℃ ~ 49 0 ℃ ℃ 0 ~ 50 ℃

 

FM200 Silindir 42kg Co2 Yangın Söndürücü Yangın Söndürücü 0

 

Bileşenleri:

 

This extinguishing device needs no electrical elements and pipe fittings to consist of a system. Bu yangın söndürme cihazı, bir sistemden oluşması için herhangi bir elektrik elemanına ve boru bağlantı elemanına ihtiyaç duymaz. It can be a fire suppression system itself. Bir yangın söndürme sisteminin kendisi olabilir.

 

Doğrudan tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi bir silindir, en fazla 25m uzunluğunda bir yangın algılama tüpü, bir konteyner valfi ve iki tür ajandan oluşur - co2 ve fm200.

 

The indirect type fire detecting tube fire suppression system has the same components as the direct type except a release tube added. Dolaylı tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi, eklenen bir tahliye tüpü hariç doğrudan tiple aynı bileşenlere sahiptir. In this system, the fire detecting tube is used for just detecting function, so it needs a release tube together, however, for the direct type, the fire detecting tube can be used for both detecting and releasing. Bu sistemde, yangın algılama tüpü sadece fonksiyonu tespit etmek için kullanılır, bu yüzden birlikte bir serbest bırakma tüpüne ihtiyaç duyar, ancak doğrudan tip için yangın algılama tüpü hem tespit etmek hem de serbest bırakmak için kullanılabilir.

 

Avantajları:

 

Yangın algılama tüpü yangın söndürme cihazı aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 

1. Convenient installation and transportation. 1. uygun kurulum ve ulaşım. Because this system combines fire fighting and alarm function together, and no needs to match electrical elements and pipe fittings, so after fixing the cylinder on a place, all left to do is fixing the detecting tube around a potential source of fire. Bu sistem yangın söndürme ve alarm işlevini bir araya getirdiğinden ve elektrikli elemanlarla boru bağlantı elemanlarını eşleştirmeye gerek olmadığından, silindiri bir yere sabitledikten sonra, tek yapmanız gereken algılama tüpünü potansiyel bir yangın kaynağı etrafında sabitlemektir.

 

2. Non-electric start mode. 2. Elektriksiz başlatma modu. It doesn't need the power to activate the system. Sistemi etkinleştirmek için güce gerek yoktur. This system's work principle is using its own storage pressure instead of relying on the outside force activating. Bu sistemin çalışma prensibi, dış kuvvet aktivasyonuna güvenmek yerine kendi depolama basıncını kullanmaktır. When the detecting tube is broken by the fire, the agent will discharge. Algılama tüpü yangın nedeniyle kırıldığında, ajan deşarj olur.

 

3. Little occupation of space. 3. Az yer işgali. This system is suitable for protecting a system, like telecommunication system, rather than a protected zone. Bu sistem, korunan bir bölge yerine telekomünikasyon sistemi gibi bir sistemi korumak için uygundur. The cylinder fixes on the outer cabinet, and will not occupy many places. Silindir dış kabine sabitlenir ve çok fazla yer işgal etmez.

 

 

sertifika

 

Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Çin Zorunlu Ürün Sertifikası Sertifikası

 

 

Paketler


We always pack it with polyfoam first and then put it into a wooden case. Her zaman önce strafor ile paketliyoruz ve daha sonra tahta bir kasaya koyuyoruz. Sometimes, in order to meet with customers or the safety requirement, we will make a pallet for the goods. Bazen, müşterilerle veya güvenlik gereksinimlerini karşılamak için, mallar için bir palet yapacağız.

 

 

şirket tanıtımı

 

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd., surrounded by convenient transportation and beautiful environment, is located in Guangzhou, which plays an important role in communication between China and the world. Guangzhou Xingjin Yangın Equipment Co, Ltd, rahat ulaşım ve güzel çevre ile çevrili, Guangzhou, Çin ve dünya arasındaki iletişimde önemli bir rol oynamaktadır. We are a manufacturer, and we devote ourselves to the study and development of HFC-227ea (FM200) productions with our professional and mature team including the program design team, the skillful installation team, the quality detecting team and the after-sell service team. Biz bir üreticiyiz ve program tasarım ekibi, usta kurulum ekibi, kalite tespit ekibi ve satış sonrası servis ekibi de dahil olmak üzere profesyonel ve olgun ekibimizle HFC-227ea (FM200) yapımlarının çalışma ve geliştirilmesine kendimizi adadık. . Nowadays, our popular fm200 products are widely used, such as the pipe network FM200 fire suppression system, the cabinet type FM200 fire suppression system, the automatic FM200 fire extinguisher Günümüzde, popüler fm200 ürünlerimiz boru ağı FM200 yangın söndürme sistemi, dolap tipi FM200 yangın söndürme sistemi, otomatik FM200 yangın söndürücü gibi yaygın olarak kullanılmaktadır.

(ceiling mounted style), the fire detecting tube suppression system and automatic fire suppression tube. (tavana monte tarzı), yangın algılama tüpü bastırma sistemi ve otomatik yangın söndürme tüpü. As a result of high-quality products and services as well as the good reputation, our company is well-received by the customers in China. Yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin yanı sıra iyi bir itibar sonucu, firmamız Çin'deki müşteriler tarafından iyi karşılandı.

FM200 Silindir 42kg Co2 Yangın Söndürücü Yangın Söndürücü 1

 

Satış Sonrası Hizmet

 

• biz verimli bir satış ve satış sonrası ekibi söz tüm müşterinin soru slove için zaman içinde.

• 8 × 6 saat teknik destek ve servis sağlıyoruz.

 

 

SSS:

 

Q1: bir üretici veya bir ticaret şirketi mısınız?

A1: biz üretici.

 

Q2: OEM ürünleri mevcut Olduğunu?

A2: Evet, biz kendi tasarım ve çizim hoş geldiniz.

 

Q3: Where is your factory? Q3: fabrika nerede? Can I visit it? Ziyaret edebilir miyim?

A3: fabrikamız Shilou bulur, Panyu, Guangzhou, Guangdong, çin.

Of course yes. Tabii ki evet. We always welcome and wait for your visit. Biz her zaman bekliyoruz ve ziyaretiniz için bekleyin.

 

 

Q4: nasıl alabilirim fabrika?

A4: Because of the convenient transportation here, you can take a taxi or come here by subway. A4: Buradaki rahat ulaşım nedeniyle, bir taksiye binebilir veya buraya metro ile gelebilirsiniz. If you come here by subway, you need to take the fourth line and get off at Shiqi station. Buraya metro ile geliyorsanız, dördüncü hattı alıp Shiqi istasyonunda inmeniz gerekiyor. Then walk out the station for taking No. 126 bus and get off at Yuexi station. 126 numaralı otobüse binmek için istasyondan çıkın ve Yuexi istasyonunda inin.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz