Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Missaya Lu

Naber : +8618819451181

Free call
Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.

Guangzhou Xingjin Yangın Ekipmanları Co, Ltd

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Xingjin No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 1000-5000 Yıl kurulan: 2000
İhracat p.c: 60% - 70%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

    GUANGZHOU XINGJIN YANGIN EKİPMANLARI CO., LTD.fm200 yangın söndürme sistemi ve diğer yangın söndürme ekipmanlarının yapımı ve montajı konusunda profesyonel bir üreticidir.

 

YER:

 

   Guangzhou xingjin yangın ekipmanları co., Ltd.Guangzhou Xing You Rong trade Co., Ltd adlı bir yan kuruluşu vardır. Bu iki şirket farklı yerlerde bulunur.Guangzhou xingjin yangın ekipmanları co., Ltd.Kendini Shilou kasabasında, Panyu bölgesinde, Guangzhou'da ve yan kuruluşu, Guangzhou şehri, Nansha bölgesindeki serbest ticaret bölgesinde bulunuyor.

 

              Çin Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd. şirket Profili 0

 

Fabrikaya Genel Bakış:

 

Şirketin ofisi ve fabrikası ayrı değildir.Bu ikisi aynı binada yer alır ve birinci kat fabrika kullanımı, ikinci kat ofis kullanımı içindir.Burada profesyonel bir proje tasarım ekibi ve mükemmel bir kurulum ve satış sonrası servis ekibi kurduk.İyi hizmetimiz ve en iyi kalitemiz müşterilerimizden çok sayıda iyi geri bildirim aldı, ancak daha fazla yeni yangın söndürme ürünü yenilemeye çalışırken tekniğimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

 

               Çin Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

Ödüller:

 

2000 yılında kurulduğundan bu yana şirket birçok övgü ve onur kazandı."AA seviyesinde kredi şirketi" unvanı bize 2014 yılında Çin Yangından Korunma Derneği tarafından verildi. Ayrıca, tüm ürünlerimiz CCC testinden geçerek kalitenin yeniden düzenlendiği anlamına geliyor.

 

               Çin Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd. şirket Profili 2

 

Ürün:% s:

 

Firmamızın ana ürünleri fm200 serisidir, aynı zamanda anti-zehirli solunum cihazı, yangına dayanıklı panjur vb.Gibi diğer yangınla mücadele ekipmanlarını da satıyoruz.

Fm200 yangın söndürme serisi üç büyük türe ayrılmıştır.Boru ağı tipi fm200 yangın söndürme sistemi, karbinet tipi fm200 yangın söndürme sistemi, asılı tip fm200 yangın söndürme sistemidir.Bu tür ürünler, halon serisinin en iyi ikamesi olarak geniş çapta yeniden yapılandırılmıştır.

 

              Çin Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd. şirket Profili 3

 

Ana marketler:

 

Hedef müşterilerimiz, tüm dünyada yangınla mücadele ekipmanlarına ihtiyaç duyan kişilerdir.Bu yıla kadar Asya ve Afrika pazarını hızla geliştirdik.Önümüzdeki yıllarda diğer dış pazarlar için çaba göstereceğiz.

 

            Çin Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co.,Ltd. şirket Profili 4

 

 

  Zorluklara hazırız, bu yüzden lütfen bize bir soruşturma göndermekten çekinmeyin!

Geçmiş

Guangzhou Xingjin Yangın Equipment Co, Ltd fm200 otomatik yangın söndürme sistemine odaklanan bir üreticisidir. Fabrikamız 2010 yılında kurulmuş olup, bu alanda profesyonel üç patron ile paylaşılmaktadır. İşin gelişmesine ve küreselleşme ideolojisine göre. kapıyı açmaya ve dünyayı kucaklamaya hazırız. Bu tam olarak şu anda yaptığımız niyet ve gelişimimizin anlamı.

Şirketimizin sloganı gibi, “lider teknoloji, yenilik ve sınırsız, insan odaklı, önce kalite, önce müşteri, mükemmellik arayışı”, sürekli olarak rehberliğinde ilerliyoruz.

Saygın satış performansı yarattık. Tabii ki, bu alana aşina iseniz ileri adım atmanın gerçekten zor bir iş olduğunu bilirsiniz. İlerleme yolumuzun önünde, projelerin iletişimi ve yüksek basınçlı gazla ulaşım ve farklı üretim standartlarına veya diğer iç faktörlere dayanan kabul gibi birçok engel var. Elbette, bu durumlar başarıya giden yolu engellemenin bahanesi olamaz. sonuçta, iradenin olduğu yerde bir yol olduğuna inanıyoruz.

Bizim ana pazar Çin (anakara) olması koşuluyla, uzun süre keşif ve iş stratejisi dağıtım ile denizaşırı kalkınma güçlü ekonomik temel vardır. anakaradaki gelişim tarihimize göre, iş kurmak ve yurtdışı daha fazla pazar keşfetmek için yeterli kapasite ve deneyime sahip. bu arada, işin sadece bir gün ya da kısa bir süre için olmadığını biliyoruz. bu arada, sadece uzun süreli işbirliği ve iş ilişkisi dürüstlük ve hizmetleri şahit olabilir. anakaradaki pazarımızı geliştirip genişleterek uzun süredir pekiştirdik. o zaman neden uluslararası pazarda çaba göstermiyoruz ve küresel yolculuğun hikayesini oluşturmuyoruz?

Hizmet
Guangzhou Xingjin Yangın Equipment Co, Ltd FM200 otomatik yangın söndürme sistemi odaklanan bir üreticisidir.

Bu alanda, tüm proje üç bölüme ayrılabilir. Tüm sistem ve ekipman alımı, ardından sistemin kurulumu için tasarlanmışlardır. Bazen bir kişi tasarım enstitüsünün bir şema sunmasına izin verir. Daha sonra şemaya göre tüm ekipman ve aksesuarları satın almak için uygun bir fabrika veya distribütör veya satıcı arayacaklar. Son olarak, kurulumu çözmek için bir takım bulmaları gerekir. Bu çok karmaşık bir proje. Ayrıca, farklı kurumlar veya ekipler arasında bazı tutarsızlıklar yaratabilir.

Aslında, biz sizin için bütün hizmetleri sunabiliriz, hatta burada sadece bir fabrika bile. Çünkü kendi tasarım ekibimiz var. Bu konuda zengin deneyime sahipler. Tasarım açısından, her zaman harika hizmet verebilirler. Bu arada, eğer satın alırsanız tasarım planımızı benimsiyor ve bizden sipariş vermek istiyorsanız, bir sonraki çalışmaya devam etmemiz çok net ve kolay olacaktır. Yakında tüm ayrıntıları bileceğiz. Çünkü bu sadece iki departman arasındaki iletişim. Tabii ki, üretimin bitiminden sonra, ihtiyacınız olursa, tüm kurulum işini bitirmek için montaj ekibimizi doğrudan ayarlayabiliriz.

Bu yüzden tasarım ve ekipman ve montajı bir araya getiriyoruz, bu da çalışma süresini oldukça hızlandıracak ve çalışma verimliliğini artıracak ve maliyetten tasarruf sağlayacak.

Burada belirtilmesi gereken birkaç şey var:

Birincisi, tasarım hizmetimizin ücretsiz olmasıdır. Ancak müşterilerimizden aşırı veya gereğinden fazla gereksinimi kabul etmiyoruz. Çünkü bu bizim ücretsiz hizmetimiz. Maliyetimizi göz önünde bulundurmalı ve anlamsız girdilerden kaçınmalıyız. Umarım orijinal niyetimizi anlayabilirsiniz.

İkincisi, kurulum için para talep edeceğiz. Burada onları iki açıdan ele almalıyız. Biri personel ücreti, diğeri geçim masrafıdır.

Tamamen konuşursak, elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve size en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu bizim iş hedefimiz.

Ekibimiz

Şirketimizin yapısına ve kuruluşuna göre burada her türlü ekibimiz var. Bu arada, ekiplerimiz farklı çalışma gereksinimlerine ve görevlerine göre farklı karakterler olabilir. Genel olarak, aynı proje için birlikte çalışırken bir takım olabiliriz.

İşte atölyemiz var. İşçiler, çalışma seviyelerine ve içeriklerine göre çeşitli tiplere ayrılabilir. Bildiğinizden beri sistemimiz birçok aksesuardan oluşuyor. Bu yüzden kendi işlerinde uzmanlaşmış birçok takım var. Örneğin, bir grup silindirlere, diğeri sürüş aygıtlarına vb. Odaklanır. Aynı şekilde ofisimiz de fabrika ile aynı yerdedir. Bu yüzden burada satış ekibimiz veya müşteri hizmetleri ekibimiz veya tasarım ekibimiz var.

Ayrıca, tüm takımlar birleşik ve çalışkandır. Müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunan bir hedefimiz var. Bu arada fm200 sistemi konusunda ekiplerimiz bu alanda tam olarak deneyimlidir. Ekiplerimizin ruhuna gelince, size samimi hizmet sunabiliriz. Her ayrıntı, her sorgu veya her gereksinim, ellerimizi istediğiniz gibi, hiçbir tereddüt etmeden yapacağız. Bu bizim takımlarımız.

Mükemmel kalite en iyi hizmete bağlıdır, ancak en iyi hizmet uyum ekiplerine güvenir. Demek istediğin tek seçenek bu. Çünkü güç ekipleri geçmişimiz var.

  • Marrilyn

  • Tom

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin