Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

30L Kırmızı Asılı Silindir FM200 HFC227ea Küçük Tek Bölge Için Yangın Söndürme Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 ayarlama sistemi
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak dava veya kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: aylık 1000 setleri

Detay Bilgi

Dolum basıncı: 1.6Mpa zaman püskürtme: ≤8s
muayene Standart: GB25972-2010 Depolama basınç: 2.5MPa
ajan: Fm200 Maksimum çalışma basıncı: 4.2Mpa

Ürün Açıklaması

Küçük Tek Bölgeli 30L Kırmızı Asma Silindir FM200 Yangın Söndürme Sistemi

P arametre :

YOK HAYIR. Özellikler Parametreler
1. Kapasite 8, 10, 16, 20, 30,
2. Doldurma basıncı 1.6Mpa
3. Püskürtme zamanı ≤8s
4. Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
5. Başlangıç ​​modu Elektrik başlangıç ​​veya manuel başlangıç


Açıklama:

Fm200 (htc-227ea) bir tür renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtkan bir gaz olup, söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermez. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolayca gerçekleştiği özel bir yerde kullanılabilir.

Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem çalıştırabilir

otomatik olarak. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler vasıtasıyla izleyebilir ve yangın olduğunda yangın söndürme cihazını solenoid aktüatör üzerinden otomatik olarak çalıştırabilir. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona ulaşabilir. Bu nedenle, yangını meydana geldiğinde farkeden hiç kimsenin bulunmamasını önleyebilir ve aynı zamanda istihdam için koruyucu alanı denetlemek için çok para kazandırır.

Uygulamalar:

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, telekomünikasyon tesisleri, proses kontrolü, pahalı tıbbi ekipman, endüstriyel ekipman, kütüphane, müze ve sanat galerisi, temiz oda, yankısız oda, acil durum güç tesisleri, yanıcı sıvı depolama alanı, vb.

Yangının kolayca gerçekleştiği yer, boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanı, çimento prodüksiyon işlemi gibi toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

bileşimler:

Asılı tip fm200 yangın söndürme cihazı iki tipe ayrılabilir: biri elektromanyetik tip, diğeri sıcaklığa dayalı tiptir.

Elektromanyetik tip asılı fm200 yangın söndürme cihazı bir fm200 silindir, bir konteyner valfi, bir solenoid çalıştırıcı, bir basınç şalteri, bir paslanmaz çelik boru ve bir memeden oluşur.

Sıcaklık kontrollü tip fm200 yangın söndürme sistemi asılı, konteyner vanası ve solenoid vana yerine bir sıcaklık sensörü ünitesini tercih eder.

Rekabet avantajı:

Asılı tip fm200 yangın söndürme sistemi iki çeşit sisteme sahip olsa da, avantajları aşağıdaki gibidir:

1 / Az korumanın önemli ölçüde değerlendirilmesi. Sunucu odaları, elektrikli odalar veya benzerleri gibi bazı alanlar, çok az miktarda yangın söndürme maddesi gerektiren çok küçük olacaktır. Daha sonra, asılı tip sistemi rolünü oynayabilir.

2 / Küçük alan işgal. Koruma bölgesi çok küçük olduğu için, diğer makineleri, cihazları veya nesneleri yerleştirecek fazla yer yoktur. Daha sonra, asma tipi, küçük ama etkili yangın söndürme işlevi ve tüm odayı kapsayan genel olarak tasarlanmıştır.

3 / Uygun kurulum ve taşıma. Göreceli ışık ve küçük figür nedeniyle, bir kişi bile tavanın veya duvarın üzerine tutup sabitleyebilir. Ancak ek olarak, sıcaklık kontrollü model ilke veya uygulamada birden fazla parçaya monte edilemez.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz