Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Kırmızı Silindir FM200 Gazlı Söndürme Sistemi Kolay ve Rahat Kurulum

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set sistemi
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durum kutusu durumda
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı
Yetenek temini: ayda 300 setleri

Detay Bilgi

Dolum basıncı: 4.2Mpa Güç: DC24V / 1.6A
muayene Standart: GB25972-2010 Depolama basınç: 4.2Mpa
ajan: Fm200 (htc-227ea veya heptafloropropan) Silindirin kapasitesi: 90L

Ürün Açıklaması

Kırmızı Silindir FM200 Gazlı Yangın Söndürme Sistemi Kolay ve Rahat Kurulum

P arametreler :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 4.2Mpa
2 Bir bölge için koruyucu bölge ölçeği alan: maksimum tek bölge 800m2 hacim: maksimum tek bölge 3600m3
3 Püskürtme zamanı ≤10s
4 Dolum yoğunluğu ≤950kg / m3
5 güç DC24V / 1.6A
6 Sürüş Cihazının Azot Basıncı 6.0 ± 1.0Mpa (20 ℃)
7 Konteyner için rezerv oda durumu sıcaklık: -10 ~ 50 ℃, bağıl nem: ≤97%
8 maksimum çalışma basıncı 5.3Mpa
9 min çalışma basıncı 4.2Mpa

Açıklama:

Fm200 (htc-227ea) bir tür renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtkan bir gaz olup, söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermez. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolayca gerçekleştiği özel bir yerde kullanılabilir.

Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem otomatik olarak çalıştırılabilir. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler aracılığıyla izleyebilir ve ardından yangın söndürme cihazını solenoid aktüatör üzerinden otomatik olarak çalıştırabilir. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona ulaşabilir. Bu nedenle, yangını meydana geldiğinde farkeden hiç kimsenin bulunmamasını önleyebilir ve aynı zamanda istihdamın korunma alanını denetlemesi için çok para kazandırır.

Birden fazla bölgenin yönetimi de tüm sistemin emniyetli bir şekilde kontrolündedir. Seçici valflerle birden fazla bölgeyi korumak için tek bir sistem kullanabiliriz. Tüm sistemin alternatifini farklı koruma bölgelerini hedef almasına izin verebilir. Ajan yangının olduğu yere boşaltılabilir. Kısa sürede yangını söndürmek çok verimli olacaktır. Söylemesi gereken şeylerden biri, küçük bir odanın tüm sistem için saklama alanı olarak hazırlanması gerektiğidir.

Uygulamalar:

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, telekomünikasyon tesisleri, proses kontrolü, pahalı tıbbi ekipman, endüstriyel ekipman, kütüphane, müze ve sanat galerisi, temiz oda, yankısız oda, acil durum güç tesisleri, yanıcı sıvı depolama alanı, vb.

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa daldırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, toz haline getirilmiş çimento üretim süreci kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

bileşimler:

Fm200 yangın söndürme borusu ağı aşağıdaki bileşenlerden oluşur: fm200 ajanı, fm200 silindirleri, konteyner valfleri, esnek hortumlar, sıvı akış çek valfleri, bir manifold seti, bir emniyet valfi, basınç şalteri, azot tahrik cihazı cihaz kasası, gaz kontrol borusu, gaz akış çek valfleri (bağlıdır), seçici valfler (değişir), bir çift dirsek ve flanş, nozul.

Bir set cihazının birden fazla korunan bölgeyi koruması gerekiyorsa, bileşimi yukarıdaki gibidir. Bununla birlikte, eğer bir set sistemi sadece korunan tek bir korunan bölgeyi korumalıysa, gaz akış çek valfi ve seçici valf bileşiminden çıkarılmalıdır.

Avantajları:

Her yangın söndürme sisteminin güçlü noktaları vardır. burada fm200 yangın söndürme sistemi boru şebekesine ışık tutacaktır.

   

Güçlü noktalar:

1 / Koruma bölgelerinde esnek uygulama. Yapısı ve diğer faydalı bileşenlerin montajı olarak, çok büyük bir koruma bölgesini çoklu depolama silindirlerinin kombinasyonu ile konsantre edebilir. Tek silindirli sistemde kapsamı çok küçük olabilir.

2 / Verimli gaz püskürtme. Bir boru hattı ağ sistemi, boru hattının açılmasına yardımcı olarak kısa sürede büyük bölgeler için deşarjı ortalama olarak yapabilir.

3 / Kombine dağıtım sistemi. Bu sistemin en belirgin ve esnek avantajı, bir bölgedeki veya binadaki birden fazla odayı ancak farklı boyutlarda veya farklı katlarda birleştirecek olan kombine dağıtım sistemidir. Bu arada, yangın söndürme gazının en az ve güvenli kullanılmasıyla aslına dayalı maliyeti düşürebilir. Yangın söndürme gazını yanmakta olan odaya yönlendiren seçici valflerin kullanılması nedeniyle, bir kazanın önlenmesi için her odayı izlemek nispeten daha akıllıca olacaktır. Kombine odaların standartlarımıza göre en fazla 8 olması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz