Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Üç Aktif Mod Hfc-227ea Yangın Söndürme Sistemi Boru Şebeke Tipi OEM

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: nigotiable
Ambalaj bilgileri: kontrplak dış kutu kabarcık çanta veya kağıt
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram
Yetenek temini: ayda 300 setleri
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Kapasite: 70, 100, 120, 150, 180 ajan: Fm200
Renk: KIRMIZI Dolgu presi: 4.2Mpa

Ürün Açıklaması

Üç Aktif Mod Hfc-227ea yangın söndürme sistemi boru ağı tipi ile OEM

Açıklama

Hfc-227ea, heptafloropropan, yangınla mücadele endüstrisinde kullanılan bir çeşit temiz ajandır. Ajan CO2 ve halo tüm dünyada yaygın olarak kullanılsa da, insanlar çevreyi tehlikeye attığından bunun yerine başka ajanlar bulmaya devam ediyorlar. Böylece, fm200 yavaş yavaş insanların gözlerine giriyor.

Hfc-227ea yangın söndürme sistemi artık CO2 ve halon serisinin uygun bir alternatifi olarak kabul edilir, ancak hala hfc-227ea'nın bu açık alanlar için değil, sadece dolu odalar için uygun olmadığı bir sorun var. Bu sınırlama, sistemin yangını söndürme şeklinden kaynaklanmaktadır. FM200 yangın söndürme sistemi, yangını söndürmek için bütün sel yolunu kullanır, böylece açık bir alan için uygun değildir.

Uygulama

Yukarıda da değinildiği gibi, fm200 yangın söndürme sistemi yalnızca işgal edilen yerler için uygundur, referanslar için aşağıdakiler listelenmiştir.

1 / Yüksek teknoloji tıbbi

2 / Robotik ekipman

3 / Telekomünikasyon merkezleri

4 / Tekstil üretimi

5 / Kayıtlar ve veri arşivleri

6 / Elektrik hizmet tesisleri

7 / Test / görüntüleme donanımları

8 / Medya depolama

9 / Kimya laboratuvarları

10 / Askeri araçlar

Parametre

YOK HAYIR. Özellikler Parametreler
4.2Mpa 5.6Mpa
1. Kapasite 70L, 100 litre, 120l, 150L, 180L 90L, 120l
2. Doldurma basıncı 4.2Mpa 5.6Mpa
3. Dolum yoğunluğu ≤950kg / m ≤1080kg / m
4. Deşarj süresi ≤10s ≤10s
5. Güç DC24V / 1.6A DC24V / 1.6A
6. Azot sürüş cihazı 6.0 ± 1.0Mpa 6.0 ± 1.0Mpa
7. Depolama ortamı

Sıcaklık: -10 ~ 50 ℃

Bağıl nem: ≤97%

Sıcaklık: -10 ~ 50 ℃

Bağıl nem: ≤97%

8. oran ≤800m² ≤800m²
9. hacim ≤3600m³ ≤3600m³

Bileşen

FM200 yangın söndürme sistemi iki bölümden oluşur, biri yangın söndürme cihazı kısmı, diğeri ise elektrikli elemanlardır. Çünkü sadece elektrik elemanlarını konuşmak için özel bir kısım var, bu yüzden burada açıklığa kavuşturmayacak. Takipler yangın söndürme cihazından bahsediyor.

Fm200 yangın söndürme borusu ağı aşağıdaki bileşenlerden oluşur: fm200 ajanı, fm200 silindirleri, konteyner valfleri, esnek hortumlar, sıvı akış çek valfleri, bir manifold seti, bir emniyet valfi, basınç şalteri, azot tahrik cihazı cihaz çerçevesi, gaz kontrol borusu, gaz akış çekvalfleri (bağlıdır), seçici valfler (bağlıdır), bir çift dirsek ve flanş, nozül. Bir set cihazın çoklu korumalı bölgeleri koruması gerekiyorsa, bileşimi yukarıdaki gibidir. Bununla birlikte, eğer bir set sistemi sadece korunan tek bir korunan bölgeyi korumalıysa, gaz akış çek valfi ve seçici valf bileşiminden çıkarılmalıdır.

Avantajları

Bu sistemin birçok güçlü noktası var ve burada tüm müşteri için bir özeti olacak.

Güçlü noktalar:

1 / Koruma bölgelerinde esnek uygulama. Yapısı ve diğer faydalı bileşenlerin montajı olarak, çok büyük bir koruma bölgesini çoklu depolama silindirlerinin kombinasyonu ile konsantre edebilir. Tek silindirli sistemde kapsamı çok küçük olabilir.

2 / Verimli gaz püskürtme. Bir boru hattı ağ sistemi, boru hattının açılmasına yardımcı olarak, büyük bölgeler için ortalama olarak 10 saniyeden daha az bir sürede boşaltma yapabilir.

3 / Kombine dağıtım sistemi. Bu sistemin en belirgin ve esnek avantajı, bir bölgedeki veya binadaki birden fazla odayı birleştirecek olan kombine dağıtım sistemidir ve bu odalar farklı boyutlarda veya farklı katlardadır. Bu arada, yangın söndürme gazının en az ve güvenli kullanılmasıyla aslına göre para tasarrufu yapılmasına yardımcı olabilir. Sistemin fm200 gazını yanarken odaya yönlendirmek için seçici valfler kullanması nedeniyle, bir kazadan kaçınmanın daha akıllı bir yolu her odanın durumunu izlemektir. Son olarak, bir şey, birleştirilmiş odaların standartlarımıza göre sekiz dahil sekizden az olması gerektiği fark edilmelidir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz