Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

IG541 İnert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Model numarası: QMH15 / 80
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı
Yetenek temini: ayda 300 setleri

Detay Bilgi

Silindir Hacmi: 80L Kapasite: 16.89kg
Söndürme şekli: Kapalı sel ajan: IG541 (% 52 Azot,% 40 Argon,% 8 Karbondioksit)
çalışma basıncı: 15Mpa renk: Kırmızı
Vurgulamak:

temiz gaz yangın söndürme sistemi

,

inert gaz söndürme sistemi

Ürün Açıklaması

IG541 Yangın Söndürme Sistemi

 

Açıklama

 

İnert Gaz IG541 Yangın Söndürme Sistemi Silindir Hacmi 80L 90L Kapalı Sel

 

IG541 mixture gas (52% nitrogen, 40% argon, 8% carbon dioxide) is a kind of colorless and tasteless and nontoxic and non-conducting, pure “green” gas without residue and pollution after extinguishing. IG541 karışım gazı (% 52 azot,% 40 argon,% 8 karbondioksit), söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik olmadan renksiz ve tatsız ve toksik olmayan ve iletken olmayan saf “yeşil” bir gazdır. And ODP of it is zero. Ve ODP'si sıfır. It is a friendly-environment gas to be used for extinguishing. Söndürme için kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Also, because of such feature, it can be used in special place where electrical fire is easy to happen. Ayrıca, bu özellik nedeniyle, elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

 

Combined with extinguishing device and electronic accessories, the whole system can be actuated automatically. Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem otomatik olarak çalıştırılabilir. It can monitor the situation of protective region through detectors and then it can also start the extinguishing device through solenoid actuator automatically. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler aracılığıyla izleyebilir ve daha sonra söndürme cihazını otomatik olarak solenoid aktüatör ile başlatabilir. So the whole system can achieve automation totally. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona ulaşabilir. Therefore, it can avoid that there is no one who notice the fire when it happens and it also saves much money for employment to supervise the protective area. Bu nedenle, yangını meydana geldiğinde fark eden kimsenin olmamasını önleyebilir ve ayrıca koruyucu alanı denetlemek için istihdam için çok para tasarrufu sağlar.

 

Management of Multiple zones is also in the safe control of the whole system. Çoklu bölgelerin yönetimi de tüm sistemin güvenli kontrolündedir. We can use one system to protect multiple zones through distributing valves. Vanaları dağıtarak birden fazla bölgeyi korumak için tek bir sistem kullanabiliriz. It can make the whole system alternative aiming at different protective zone. Tüm sistemi farklı koruyucu bölgeyi hedef alan alternatif yapabilir. Agent can be discharged into where the fire happens. Ajan yangının olduğu yere deşarj edilebilir. It will be very efficient to put out fire in short time. Kısa sürede yangını söndürmek çok verimli olacaktır. One thing that need to mention, is that a little room should be prepare to be as storage space for the whole system. Belirtilmesi gereken bir şey, küçük bir odanın tüm sistem için depolama alanı olarak hazırlanmaya hazır olmasıdır.
Parametreler
 

Hayır. Şartname Teknik parametre
1 Çalışma Basıncı 15Mpa
2 Cihaz modeli QMH15 / 80 QMH15 / 90
3 Kapasite 80Ltr 90Ltr
4 Gazın Doldurma Kapasitesi 16.89kg 19kg
5 Silindirin Dış Çapı Φ279mm Φ325mm
6 Silindir Yüksekliği 1578 + 73mm 1345 + 60 mm
7 Püskürtme Süresi ≤120s
8 Dolum Oranı 0.211kg / L
9 Güç DC24V / 1.6A
10 Sürüş Cihazının Azot Basıncı 6.0 ± 1.0Mpa (20 ℃)
11 Konteyner Rezerv Odasının Durumu sıcaklık: 0 ~ 50 ℃
12 Maksimum Çalışma Basıncı 17.2Mpa
13 Min Çalışma Basıncı 13.6Mpa
 
Uygulama

Bilgisayar odası, telekomünikasyon odası, transformatör odası, elektrik anahtarı ve dağıtım odası, jeneratör odası, liç tankı, kurutma ekipmanları, boya püskürtme kabini, elektrikli alet odası, kontrol merkezi, kütüphane, arşivler, kültürel kalıntıların hazine sandığı vb.


Paketler

 

We always pack it with polyfoam first and then put it into a wooden case. Her zaman önce strafor ile paketliyoruz ve daha sonra tahta bir kasaya koyuyoruz. Sometimes, in order to meet with customers or the safety requirement, we will make a pallet for the goods. Bazen, müşterilerle veya güvenlik gereksinimlerini karşılamak için, mallar için bir palet yapacağız.


IG541 İnert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi 0


Avantajları

In terms of description of agent, one of its competent advantages is that it can be used for all kinds of class fires except metal fire. Ajanın tanımı açısından, yetkili avantajlarından biri, metal ateşi hariç her türlü sınıf yangınında kullanılabilmesidir. And it is clean agent. Ve temiz bir ajandır. There is no residue and pollution after extinguishing. Söndürüldükten sonra kalıntı ve kirlilik yoktur.

 

Another one is that IG541 extinguishing system is special for critical assets or device. Bir diğeri, IG541 söndürme sisteminin kritik varlıklar veya cihaz için özel olmasıdır. It will have no damage for your property. Mülkünüze zarar vermez. Relatively, it is cheap and effective to be chosen as fire suppression system. Nispeten, yangın söndürme sistemi olarak seçilmesi ucuz ve etkilidir.

 

It is very efficient for you to protect your possession. Sahipliğinizi korumanız çok etkilidir. Since it is a system, it include extinguishing device to put out fire at short time, specially, shorter than 10 second. Bir sistem olduğundan, kısa sürede, özellikle 10 saniyeden daha kısa sürede yangın söndürmek için söndürme cihazı içerir. It means all agent will be discharged in so short time. Bu, tüm ajanın çok kısa sürede taburcu edileceği anlamına gelir. Then it will be flooding overall. Sonra genel olarak sel olacak. In addition, it has time-delay mechanism. Buna ek olarak, zaman geciktirme mekanizması vardır. It is around 2 minute. Yaklaşık 2 dakikadır. It means when fire happens, there is enough time left to evacuate people from hazardous place. Bu, yangın meydana geldiğinde, insanları tehlikeli yerden tahliye etmek için yeterli zamanın olduğu anlamına gelir.

 

It can let multiple zones are protectively in the control of one system. Birden fazla bölgenin koruyucu olarak bir sistemin kontrolünde olmasına izin verebilir. Then it will save much money for big and multiple zones. Sonra büyük ve çoklu bölgeler için çok para kazandıracak.
Mimik Diyagram

 

Bir bölge için birden fazla silindir

 

IG541 İnert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi 1

 

 

Birden çok bölge için çoklu silindirler

 

IG541 İnert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi 2

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz