Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Asal Gaz IG541 Yangın Söndürme Sistemi Silindir Hacmi 80L 90L Kapalı Sel

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Model numarası: QMH15 / 80
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık çanta veya kağıt ile kontrplak dış kutu
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı
Yetenek temini: ayda 300 setleri

Detay Bilgi

Silindir hacmi: 80L Kapasite: 16.89kg
söndürme Desen: kapalı sel ajan: IG541 (% 52 Azot,% 40 Argon,% 8 Karbon dioksit)
Çalışma basıncı: 15Mpa Renk: KIRMIZI

Ürün Açıklaması

IG541 Yangın Söndürme Sistemi

Açıklama

Asal Gaz IG541 Yangın Söndürme Sistemi Silindir Hacmi 80L 90L Kapalı Sel

IG541 karışım gazı (% 52 azot,% 40 argon,% 8 karbondioksit), renksiz ve tatsız ve söndürmeden sonra tortu ve kirlilik içermeyen, toksik olmayan ve iletken olmayan, saf “yeşil” bir gaz türüdür. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem otomatik olarak çalıştırılabilir. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler vasıtasıyla izleyebilir ve ardından yangın söndürme cihazını solenoid aktüatör üzerinden otomatik olarak çalıştırabilir. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona geçebilir. Bu nedenle, yangını gerçekleştiğinde yangını fark eden hiç kimsenin bulunmamasını önleyebilir ve aynı zamanda istihdam için koruyucu alanı denetlemek için çok para kazandırır.

Birden fazla bölgenin yönetimi tüm sistemin emniyetli bir şekilde kontrolündedir. Valfleri dağıtarak birden fazla bölgeyi korumak için tek bir sistem kullanabiliriz. Tüm sistemi farklı koruyucu bölgelere yönelik alternatif haline getirebilir. Ajan yangının olduğu yere boşaltılabilir. Kısa sürede yangını söndürmek çok verimli olacaktır. Söylemesi gereken şeylerden biri, küçük bir odanın tüm sistem için depolama alanı olmaya hazır olması gerektiğidir.
Parametreler

Hayır. Şartname Teknik parametre
1 Çalışma basıncı 15Mpa
2 Cihaz modeli QMH15 / 80 QMH15 / 90
3 Kapasite 80Ltr 90Ltr
4 Gaz Dolum Kapasitesi 16.89kg 19kg
5 Silindirin Dış Çapı Φ279mm Φ325mm
6 Silindir Yüksekliği 1578 + 73mm 1345 + 60 mm
7 Püskürtme zamanı ≤120s
8 Dolum oranı 0.211kg / L
9 Güç DC24V / 1.6A
10 Sürüş Cihazının Azot Basıncı 6.0 ± 1.0Mpa (20 ℃)
11 Konteyner için Rezervasyon Odasının Durumu sıcaklık: 0 ~ 50 ℃
12 Maksimum Çalışma Basıncı 17.2Mpa
13 Min Çalışma Basıncı 13.6Mpa
Uygulama

Bilgisayar odası, telekomünikasyon odası, trafo odası, elektrik panosu ve dağıtım odası, jeneratör odası, liç tankı, kurutma ekipmanı, boya püskürtme kabini, elektrikli alet odası, kontrol merkezi, kütüphane, arşiv, kültürel eserlerin hazine vb.


Paketler

Her zaman önce köpüğü ile paketleriz ve sonra tahta bir kasaya koyarız. Bazen, müşterilerle veya güvenlik gereksinimlerini karşılamak için ürünler için bir palet yapacağız.

Avantajları

Maddenin tanımı açısından, yetkin avantajlarından biri, metal ateş hariç her türlü sınıf yangın için kullanılabiliyor olmasıdır. Ve temiz bir ajan. Söndürmeden sonra hiçbir kirlilik ve kirlilik yoktur.

Bir diğeri ise IG541 yangın söndürme sisteminin kritik varlıklar veya cihaz için özel olmasıdır. Mülkünüze zarar vermeyecek. Nispeten, yangın söndürme sistemi olarak seçilmesi ucuz ve etkilidir.

Mülkiyetinizi korumak sizin için çok etkilidir. Bir sistem olduğu için, kısa sürede, özellikle 10 saniyeden kısa bir sürede yangın söndürmek için bir söndürme cihazı içerir. Bu, tüm ajanın çok kısa sürede tahliye edileceği anlamına gelir. Sonra genel olarak sel olacak. Ayrıca zaman geciktirme mekanizmasına sahiptir. 2 dakika civarında. Yangın olduğunda, insanları tehlikeli yerlerden tahliye etmek için yeterli zaman kaldığı anlamına gelir.

Birden fazla bölgenin bir sistemin kontrolünde korumalı olmasına izin verebilir. O zaman büyük ve çoklu bölgeler için çok para kazandıracak.
Mimik Diyagramı

Bir bölge için çoklu silindirler

Birden fazla bölge için birden fazla silindir

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz