Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Süspansiyon Hfc227Ea Yangın Söndürme Cihazları Fm200 Yangın Söndürme Sistemi Elektrik Kontrollü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 ayarlama sistemi
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak dava veya kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: aylık 1000 setleri

Detay Bilgi

zaman püskürtme: ≤8s Yerleştirme: duvarda asılı
muayene Standart: GB25972-2010 söndürme Desen: kapalı sel
Renk: KIRMIZI Dolum basıncı: 1.6Mpa

Ürün Açıklaması

Süspansiyon Hfc227Ea Yangın Söndürme Cihazları Fm200 Yangın Söndürme Sistemi Elektrik Kontrollü

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Elektrik başlangıç ​​veya manuel başlangıç

Açıklama:

Fm200 (hfc-227ea) bir tür renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtkan bir gaz olup, söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermez. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem otomatik olarak çalıştırılabilir. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler aracılığıyla izleyebilir ve ardından yangın söndürme cihazını solenoid aktüatör üzerinden otomatik olarak çalıştırabilir. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona ulaşabilir. Bu nedenle, yangını gerçekleştiğinde yangını fark eden hiç kimsenin bulunmamasını önleyebilir ve aynı zamanda istihdamın korunma alanını denetlemesi için çok para kazandırır.

bileşimler:

Elektrik Kontrollü Süspansiyon Hfc227ea Sistemi, esas olarak iki bölümden oluşur. Söndürme cihazları ve elektrikli aksesuarlar.

Yangın söndürme aygıtları, yangın söndürme aygıtını depolamak için kabin, fm200'ü doldurmak ve depolamak için silindir ve esnek hortum ve solenoid aktüatörü vb. Gibi şeylerdir.

Elektrikli aksesuarlar, tüm koruma alanını tespit etmek ve izlemek ve tüm sistemi kontrol etmek için kullanılan, ayrıca insanları tahliye ve yangının yayılmasını engelleme konusunda uyaran eşyalardır.

Bu entegre iki parça yangını otomatik olarak tespit etmek, denetlemek ve alarm vermek ve söndürmek için verimli olacaktır.

Aşağıda, tüm sistemin eksiksiz bir bileşimi bulunmaktadır.

Rekabet avantajı:

Asılı tip fm200 yangın söndürme sistemi iki çeşit sisteme sahip olsa da, avantajları aşağıdaki gibidir:

1 / Az korumanın önemli ölçüde değerlendirilmesi. Sunucu odaları, elektrikli odalar veya benzerleri gibi bazı alanlar, çok az miktarda yangın söndürme maddesi gerektiren çok küçük olacaktır. Daha sonra, asılı tip sistemi rolünü oynayabilir.

2 / Küçük alan işgal. Koruma bölgesi çok küçük olduğu için, diğer makineleri, cihazları veya nesneleri yerleştirecek fazla yer yoktur. Daha sonra, asma tipi, küçük ama etkili yangın söndürme işlevi ve tüm odayı kapsayan genel olarak tasarlanmıştır.

3 / Uygun kurulum ve taşıma. Göreceli ışık ve küçük figür nedeniyle, bir kişi bile tavanın veya duvarın üzerine tutup sabitleyebilir. Ancak ek olarak, sıcaklık kontrollü model ilke veya uygulamada birden fazla parçaya monte edilemez.

Şirket tanımı:

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz