Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Tek Dolaplı Renksiz 180L FM200 Yangın Söndürme Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set sistemi
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi Kartı, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: Ayda 3,00 set
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Bölge yönetimi: Tek Çalıştırma: tamamen otomatik
Güç: DC24V / 1.6A söndürme Desen: kapalı sel
genel hacmi: 627L muayene Standart: GB25972-2010

Ürün Açıklaması

Tek Kabinli Renksiz 180L FM200 Yangın Söndürme Sistemi

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 2.5Mpa
2 Tahliye basıncı 5.0 ± 0.225Mpa
3 Püskürtme zamanı ≤10s
4 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
5 Güç DC24V / 1.6A
6 maksimum çalışma basıncı 4.2Mpa

Açıklama:

Fm200 (htc-227ea) bir tür renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtkan bir gaz olup, söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermez. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem otomatik olarak çalıştırılabilir. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler aracılığıyla izleyebilir ve ardından yangın söndürme cihazını solenoid aktüatör üzerinden otomatik olarak çalıştırabilir. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona ulaşabilir. Bu nedenle, yangını gerçekleştiğinde yangını fark eden hiç kimsenin bulunmamasını önleyebilir ve aynı zamanda istihdamın korunma alanını denetlemesi için çok para kazandırır.

Uygulamalar:

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, telekomünikasyon tesisleri, işlem kontrolü, pahalı tıbbi ekipman, endüstriyel ekipman, kütüphane, müze ve sanat galerisi, temiz oda, acil durum güç tesisleri, yanıcı sıvı depolama alanı vb.

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci gibi yangının kolay olduğu yer toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

Rekabet avantajı:

Kabin fm200 sistemi: büyük bölgenin yönetimi, basit entegrasyon, koruma bölgesinde doğrudan püskürtme etkisi, verimli yangın söndürme.

1. Nispeten küçük bir bölgede etkili yangın söndürme

Boru hattı olmadan cihazın 2. Basit montaj

3. Cihazı depolamak için fazladan alan yok

bileşimler:

Kabin tipi fm200 yangın söndürme sistemi, birkaç bileşen nedeniyle kurulumu çok kolaydır. Bir sistem genellikle iki kısma ayrılır, biri yangın söndürme cihazı kısmı, diğeri ise elektrikli elemanlardır. Elektrikli kısmı tanıtmak için tek bir parça bulunduğundan, aşağıdaki kelimeler sadece yangın söndürme cihazı kısmı hakkında konuşmak içindir.

Kabin tipi fm200 yangın söndürme cihazı, fm200 ajanı, fm200 silindir, konteyner vanası, esnek hortum, sıvı akış çekvalfi, nozül ve kabinten oluşmaktadır.

Çalışma prensipleri:

Bu sistem yangını söndürmek için bütün sel yolunu kullanıyor.

Bir yangın meydana gelir. Somke dedektörü veya ısı dedektörü farklı bir şey yakalar ve kontrol paneline bir sinyal gönderir. Sinyali aldıktan sonra, kontrol paneli insanlara yangın olabileceğini bildirmek için bir alarm zilini etkinleştirir ve lütfen binadan hızla kaçın. Sadece duman ve ısı dedektöründen hem sinyal aldığında hem de kontrol panelinin yangın söndürme sistemini aktive edeceğini bildir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz