Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

8L Elektrikli Otomatik Fm200 Yangın Söndürücü, Sıcaklık Kontrollü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY

Detay Bilgi

Ağırlık: 5kg ajan: Fm200
Çapı: 150mm Yükseklik: 360mm
Birim: 8A Brüt ağırlık: 13KG

Ürün Açıklaması

8L Elektrikli Otomatik Fm200 Yangın Söndürücü, Sıcaklık Kontrollü

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Elektrik başlangıç ​​veya manuel başlangıç

Açıklama:

8l Sıcaklık Kontrollü Otomatik Yangın Söndürücü fm200 ajanı ile doldurulur. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır.

Küçük cam tüp ve büzülme prensibi sayesinde herhangi bir manuel manipülasyon yapılmadan otomatik yangın söndürücü olabilir.

Paketler:

Ürünleri genellikle köpüğü ile paketleriz ve ikincisi ise ahşap kasayı, müşterilerin talep etmesi veya ürünün çok büyük olması durumunda, güvenlik nedeniyle, daha fazla koruma için bir paletimiz olacaktır.

Uygulamalar:

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

bileşimler:

8l Sıcaklık Kontrollü Otomatik Yangın Söndürücü, sistemden oluşması için daha fazla aksesuara ihtiyaç duymaz. Söndürme cihazı otomatik olarak yalnız yangını söndürebilir. Yani, bunun bileşimi sadece bir parça olan söndürme cihazıdır. Bir çeşit özel sistem veya söndürücüdür.

Aşağıda, tüm sistemin eksiksiz bir bileşimi bulunmaktadır.

Avantajları:

Asılı tip fm200 yangın söndürme sistemi iki çeşit sisteme sahip olsa da, avantajları aşağıdaki gibidir:

1 / Az korumanın önemli ölçüde değerlendirilmesi. Sunucu odaları, elektrikli odalar veya benzerleri gibi bazı alanlar, çok az miktarda yangın söndürme maddesi gerektiren çok küçük olacaktır. Daha sonra, asılı tip sistemi rolünü oynayabilir.

2 / Küçük alan işgal. Koruma bölgesi çok küçük olduğu için, diğer makineleri, cihazları veya nesneleri yerleştirecek fazla yer yoktur. Daha sonra, asma tipi, küçük ama etkili yangın söndürme işlevi ve tüm odayı kapsayan genel olarak tasarlanmıştır.

3 / Uygun kurulum ve taşıma. Göreceli ışık ve küçük figür nedeniyle, bir kişi bile tavanın veya duvarın üzerine tutup sabitleyebilir. Ancak ek olarak, sıcaklık kontrollü model ilke veya uygulamada birden fazla parçaya monte edilemez.

Çalışma prensibi:

Elektromanyetik tipi:

Korunan bölgede bir yangın meydana geldiğinde, bir duman dedektörü dumanı algılayabilir ve kontrol paneline sinyal gönderebilir. Sinyali aldıktan sonra, kontrol paneli alarm zilini çalıştırarak, korunan bölge bir tür ofis ise insanları korunan bölgeden hızla kaçmaları gerektiğini veya kullanıcılara korunan bölgenin ateş aldığını bildirmek için alarm zilini etkinleştirir. kontrol etmek ve doldurmak için. Kontrol panelinin hem duman hem de ısı algılayıcısından sinyal almasından sonra, yangın söndürme sistemini aktive edecek ve yangın maddesi 8 saniye içinde püskürecektir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz