Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

1.6Mpa 8L Karbon Dioksit Otomatik Yangın Söndürme Süspansiyon

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Depolama basınç: 1.6Mpa Silindirin kapasitesi: 8A
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
ajan: HFC-227ea Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50℃

Ürün Açıklaması

Süspansiyonda 1.6Mpa 8L Karbon Dioksit Otomatik Yangın Söndürücü

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Sıcaklık

Açıklama:

8L Otomatik Yangın Söndürücü Isıyla başlatılan Süspansiyonda, çevre sıcaklığı ayar değerine ulaştığında, sıcaklık algılayıcı cam top yanacak ve yangın söndürücü maddeler serbest bırakılacaktır.

Uygulamalar:

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, telekomünikasyon tesisleri, işlem kontrolü, pahalı tıbbi ekipman, endüstriyel ekipman, kütüphane, müze ve sanat galerisi, vb.

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci gibi yangının kolay olduğu yer toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

Benzetilmiş şeması:

Aşağıda, 8l Otomatik Süspansiyonlu Süspansiyon tipinde bir mimik diyagram gösterilmektedir.

Avantajları:

1 / Tüm sistem için en az yıllık bir rutin kontrol yapılması gerektiğini öneriyoruz. Aslında, bazı bileşenlerin haftalık, bazılarının aylık ve tüm sistemin yıllık olarak kontrol edilmesi gerekir. Kontrol sıklığı, sağladığımız manuel talimatı izler.

2 / Herhangi bir sorun olursa, kullanıcılar kendileri düzeltmeye çalışacakları hiçbir şeye dokunmamalılar, çünkü profesyonel olmayan bir onarım işleri daha da kötüleştirebilir. Sistem yanlış bir şey olduğunda önerdiğimiz en iyi plan, kullanıcıların profesyonellerimizin orada tamir edip düzeltmesini beklemeleri gerektiğidir.

3 / Profesyonel düşüncelerimize göre, korunan bir odanın, ısıya dayalı bir fm200 yangın söndürücüyü birden fazla kurmamasını öneririz. Bir yangın olduğunda, ateşlenme noktasına yakın bir yerin sıcaklığı artacaktır ve uzaktaki bir nokta soğuk kalacaktır. Bu nedenle, bu sıcaklık farkı, yangın söndürücünün aynı anda başlamasına izin verememektedir; bu, itfaiyecinin 8 saniye içinde bitmemesini sağlar ve odadaki mülkiyeti koruyamaz.

Çalışma prensibi:

Elektromanyetik asılı tip fm200 yangın söndürme sistemi:

Bir yangın meydana gelir → Bir duman / ısı dedektörü kontrol paneline bir sinyal gönderir ve bir sinyal gönderir → kontrol paneli sinyali alır ve binadan hızla kaçan insanları uyarmak için alarm zilini etkinleştirir. ve sonra elektromanyetik askı tipi fm200 yangın söndürme sistemini etkinleştirin.

Sıcaklığa bağlı askı tipi fm200 yangın söndürücü:

Bir yangın oluşur → sıcaklık çok hızlı yükselir → sıcaklık, sıcaklık algılayıcı cam bilyenin belirtilen sıcaklığını aşıyor → sıcaklık algılayıcı cam bilye yüksek sıcaklıkta yanıyor → fm200 yangın maddesi yangını söndürmek için silindirden nozuldan çıkıyor .

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz