Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

CMA / CNAS Sertifikasyon ile Otomatik Fm200 Yangın Söndürme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Net ağırlık: 20kg maddenin kapasitesi: 38kg
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
Başlangıç ​​Modu: Otomatik tankın hacmi: 40L

Ürün Açıklaması

CMA / CNAS Sertifikalı Otomatik Fm200 Yangın Söndürücü

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Elektrik başlangıç

Açıklama:

40 l'lik Konteynerde Depolanan Otomatik İtfaiye Cihazı, fm200 ajanı ile doldurulmaktadır. Bir çeşit renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtkan bir gazdır.

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, telekomünikasyon tesisleri, proses kontrolü, pahalı tıbbi ekipman, endüstriyel ekipman, kütüphane, müze ve sanat galerisi, temiz oda, acil durum güç tesisleri, yanıcı sıvı depolama alanlarında vb.

FM200 herhangi bir kalıntı bırakmadan 10 saniyede verimli bir şekilde ateş yakabilir, bu nedenle kullanıcıların fm200 yangın sistemi etkinleştirildikten sonra yerlerinizi temizlemek için daha fazla paraya ve zamana ihtiyaçları olmaz. fm200 yangın söndürme sistemi ve asılı tip fm200 yangın söndürme sistemi yazın.

bileşimler:

Asılı tip fm200 yangın söndürme cihazı iki tipe ayrılabilir: biri elektromanyetik tip, diğeri sıcaklık kontrollü tiptir.

Elektromanyetik tip asılı fm200 yangın söndürme cihazı bir fm200 silindir, bir konteyner valfi, bir solenoid çalıştırıcı, bir basınç şalteri, bir paslanmaz çelik boru ve bir memeden oluşur.

Sıcaklık kontrollü tip fm200 yangın söndürme sistemi asılı, konteyner vanası ve solenoid vana yerine bir sıcaklık sensörü ünitesini tercih eder.

Avantajları:

Asılı tip fm200 yangın söndürme sistemi iki çeşit sisteme sahip olsa da, avantajları aşağıdaki gibidir:

1 / Az korumanın önemli ölçüde değerlendirilmesi. Sunucu odaları, elektrikli odalar veya benzerleri gibi bazı alanlar, çok az miktarda yangın söndürme maddesi gerektiren çok küçük olacaktır. Daha sonra, asılı tip sistemi rolünü oynayabilir.

2 / Küçük alan işgal. Koruma bölgesi çok küçük olduğu için, diğer makineleri, cihazları veya nesneleri yerleştirecek fazla yer yoktur. Daha sonra, asma tipi, küçük ama etkili yangın söndürme işlevi ve tüm odayı kapsayan genel olarak tasarlanmıştır.

3 / Uygun kurulum ve taşıma. Göreceli ışık ve küçük figür nedeniyle, bir kişi bile tavanın veya duvarın üzerine tutup sabitleyebilir. Ancak ek olarak, sıcaklık kontrollü model ilke veya uygulamada birden fazla parçaya monte edilemez.

Dikkat:

Herhangi bir sorun olursa, profesyonel olmayan bir onarım işleri daha önce olduğundan daha kötü hale getirebileceği için kullanıcının kendi başlarına düzeltmemesini öneririz. Kullanıcılar aramalı ve profesyonel onarım için beklemelidir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz