Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Kırmızı Yuvarlak Yangın Söndürücü FM200 / HFC-227ea Yangın Söndürme Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Depolama basıncı: 1.6Mpa Ses: 40L
Bölge yönetimi: Tek Püskürtme süresi: ≤8s
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 ℃ Muayene standardı: GB25972-2010

Ürün Açıklaması

Kırmızı Yuvarlak Yangın Söndürücü FM200 / HFC-227ea Yangın Söndürme Sistemi

 

 

Parametre:

 

Hayır. Şartname Teknik parametre
1 Dolum basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme süresi ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Otomatik

 

 

Açıklama:

 

Firefighting Device Of 40l Container With Fm200 is filled with fm200 agent . 40m Konteynerli Yangın Söndürme Cihazı Fm200 ile fm200 maddesi ile doldurulur. It is a kind of colorless and tasteless and non-corrosive and electricity-insulating gas without residue and pollution after extinguishing.happen. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik olmadan renksiz ve tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır.

 

FM200 gas is a kind of colorless, odorless and clean fire agent used widely all around the world. FM200 gazı tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir tür renksiz, kokusuz ve temiz yangın ajanıdır. Compared to other kinds of fire agents like co2 and halon, FM200 is more environmentally friendly for it will not hurt the ozone layer but others will. CO2 ve halon gibi diğer yangın ajanlarına kıyasla FM200, ozon tabakasına zarar vermeyeceği için diğerleri için daha çevre dostudur. FM200 gas has ozone depleting possibility of zero. FM200 gazının ozon tabakasını sıfırlama olasılığı vardır. What's more, FM200 has all advantages that other fire agents have, like nontoxic, noncorrosive and electrical insulated so that FM200 gas is considered as the optimum substitute to halon series. Dahası, FM200, diğer yangın maddelerinin toksik olmayan, korozif olmayan ve elektrik yalıtımlı gibi tüm avantajlarına sahiptir, böylece FM200 gazı, halon serisinin optimum ikamesi olarak kabul edilir.

 

 

Uygulamalar:

   

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrikli ekipman, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa daldırılmış transformatör, eriyik emprenye tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci gibi yangının kolay olduğu yer toz kömür ve geminin makine dairesi, kargo ambarları vb.

 

 

bileşimler:

 

It does not need more accessories to consist of system. Sistemden oluşmak için daha fazla aksesuara ihtiyaç duymaz. The extinguishing device can automatically put out fire alone. Yangın söndürme cihazı otomatik olarak yangını söndürebilir. So the composition of this one is just extinguishing device, just one part. Yani bunun bileşimi sadece söndürme cihazı, sadece bir kısmı. It is one kind of special system or extinguisher. Bir tür özel sistem veya söndürücüdür.

 

Burada aşağıda tüm sistemin tam bileşimi,

 

   Kırmızı Yuvarlak Yangın Söndürücü FM200 / HFC-227ea Yangın Söndürme Sistemi

 

 

Dikkat:

 

1/ The system has a routine check will be better. 1 / Sistemin rutin kontrolü daha iyi olacaktır. Some components need a check weekly, some monthly and the whole system yearly. Bazı bileşenler haftalık, bazıları aylık ve tüm sistem yıllık olarak kontrol edilmelidir. A regular check can prevent the system from a bad condition and protect users' possession more effectively. Düzenli bir kontrol sistemi kötü bir durumdan koruyabilir ve kullanıcıların sahipliğini daha etkili bir şekilde koruyabilir.

 

2 / Sıcaklık korumalı yangın söndürücünün aynı anda başlamasına izin veremeyebileceğinden, bir korumalı bölgeye birden fazla sıcaklık tabanlı asılı tip fm200 yangın söndürücü takmayı öneriyoruz.

 

3/ After installation, if there is any problem, we suggest that users should not touch anything or try to fix it themselves because an unprofessional repair can let the things worse. 3 / Kurulumdan sonra, herhangi bir sorun varsa, kullanıcıların profesyonel bir onarımın daha kötü olmasına izin verebileceğinden, hiçbir şeye dokunmamalarını veya kendileri düzeltmeye çalışmamalarını öneririz. The best solution is waiting our professionals to fix it. En iyi çözüm, profesyonellerimizin bunu düzeltmesini beklemek.

 

4/ When users install the fm200 fire extinguisher, they need to choose a solid wall and an affordable ceiling. 4 / Kullanıcılar fm200 yangın söndürücüyü kurduklarında sağlam bir duvar ve uygun fiyatlı bir tavan seçmeleri gerekir. If the ceiling is not strong enough, that will be very dangerous for users' possessions and the employees. Tavan yeterince güçlü değilse, kullanıcıların mülkiyeti ve çalışanları için çok tehlikeli olacaktır.

                                            

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz