Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Ticari Mutfak Yangın Söndürme Sistemi İçin Kırmızı Yuvarlak Yangın Söndürücü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY

Detay Bilgi

Depolama basınç: 1.6Mpa Birim: 40L
Bölge yönetimi: Tek zaman püskürtme: ≤8s
Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50℃ muayene Standart: GB25972-2010

Ürün Açıklaması

Ticari Mutfak Yangın Söndürme Sistemi İçin Kırmızı Yuvarlak Yangın Söndürücü

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Otomatik

Açıklama:

Fm200 ile 40l Konteyner Yangınla Mücadele Cihazı fm200 ajan ile doldurulur. Söndürme işleminden sonra kalıntı ve kirlilik olmadan renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır.

FM200 gazı, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir tür renksiz, kokusuz ve temiz yangın maddesidir. CO2 ve halon gibi diğer itfaiye ajanları ile karşılaştırıldığında, FM200 ozon tabakasına zarar vermeyeceği için diğerleri daha çevrecidir. FM200 gazı sıfır ozon tüketme olasılığına sahiptir. Dahası, FM200, diğer yangın ajanlarının toksik olmayan, aşındırıcı olmayan ve elektriksel yalıtımlı olması gibi tüm avantajlara sahiptir, böylece FM200 gazı, halon serisinin en uygun ikamesi olarak kabul edilir.

Uygulamalar:

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci gibi yangının kolay olduğu yer toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

bileşimler:

Sistemden oluşması için daha fazla aksesuara ihtiyacı yoktur. Söndürme cihazı otomatik olarak yalnız yangını söndürebilir. Yani, bunun bileşimi sadece bir parça olan söndürme cihazıdır. Bir çeşit özel sistem veya söndürücüdür.

Aşağıda, tüm sistemin eksiksiz bir bileşimi bulunmaktadır.

Dikkat:

1 / Sistemin rutin kontrolü iyi olacak. Bazı bileşenlerin haftalık, bazıları aylık, tüm sistemin yıllık kontrolü gerekir. Düzenli bir kontrol sistemi kötü bir durumdan koruyabilir ve kullanıcıların daha etkin bir şekilde sahip olmalarını koruyabilir.

2 / Korunan bir bölgeye birden fazla sıcaklığa bağlı askı tipi fm200 yangın söndürücü yerleştirmemeyi öneriyoruz, çünkü sıcaklık farkı yangın söndürücünün aynı anda başlamasına izin vermeyebilir.

3 / Kurulumdan sonra, herhangi bir sorun varsa, profesyonel olmayan bir onarım işleri daha kötü hale getirebileceği için kullanıcıların hiçbir şeye dokunmamasını veya kendileri düzeltmeyi denemelerini öneririz. En iyi çözüm, profesyonellerimizden bunu düzeltmesini beklemektir.

4 / Kullanıcılar fm200 yangın söndürücüyü kurduğunda, sağlam bir duvar ve uygun bir tavan seçmeleri gerekir. Tavan yeterince güçlü değilse, kullanıcıların mülkiyeti ve çalışanları için çok tehlikeli olacaktır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz