Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Asılı FM200 Otomatik Yangın Söndürme Topu Termal Kontrollü Sunucu Odası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY

Detay Bilgi

Dolum basıncı: 1.6Mpa Başlangıç ​​Modu: Termal kontrol
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
ajan: Fm200 (HFC-227ea veya heptafloropropan) zaman püskürtme: ≤8s

Ürün Açıklaması

Asılı Otomatik Yangın Söndürme Topu Termal Kontrollü Sunucu Odası

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Otomatik

Açıklama:

Termik Kontrollü Asılı Yangın Söndürücü fm200 ajanı ile doldurulur. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Uygulamalar:

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

bileşimler:

Sistemden oluşması için daha fazla aksesuara ihtiyacı yoktur. Söndürme cihazı otomatik olarak yalnız yangını söndürebilir. Yani, bunun bileşimi sadece bir parça olan söndürme cihazıdır. Bir çeşit özel sistem veya söndürücüdür.

Aşağıda, tüm sistemin eksiksiz bir bileşimi bulunmaktadır.

Çalışma prensibi:

İki tip asma tipi fm200 yangın söndürme sistemi farklı başlangıç ​​modlarına sahiptir.

1. Elektromanyetik tip:

Korunan bölgede bir yangın meydana geldiğinde, bir duman dedektörü dumanı algılayabilir ve kontrol paneline sinyal gönderebilir. Sinyali aldıktan sonra, kontrol paneli alarm zilini çalıştırarak, korunan bölge bir tür ofis ise insanları korunan bölgeden hızla kaçmaları gerektiğini veya kullanıcılara korunan bölgenin ateş aldığını bildirmek için alarm zilini etkinleştirir kontrol etmek ve doldurmak için. Kontrol panelinin hem duman hem de ısı algılayıcısından sinyal almasından sonra, yangın söndürme sistemini aktive edecek ve yangın maddesi 8 saniye içinde püskürecektir.

2. Sıcaklık tabanlı tip:

Bir yangın meydana geldiğinde, sıcaklık yavaşça yükselecektir. Sıcaklık, sıcaklık sensörünün özel sıcaklığına ulaştığında, cam top yüksek sıcaklık tarafından yakılır ve daha sonra 8 saniye içinde yangını söndürmek için itfaiye aracı dışarı çıkar. İşte kullanıcılar için bir uyarı: Sıcaklık farkının söndürücünün verimliliğini etkilemesi durumunda korunan bir bölgenin iki veya daha yüksek sıcaklık tabanlı yangın söndürücülerinin olmamasını öneriyoruz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz