Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Tek Bölge Yangın Söndürme Cihazı Co2 Yangın Söndürücü Otomatik Veya Manuel

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Çapı: 320mm maddenin kapasitesi: 16kg
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
Ağırlık: 8kg Yükseklik: 430mm

Ürün Açıklaması

Tek Bölge Yangın Söndürme Cihazı Co2 Yangın Söndürücü Otomatik Veya Manuel

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Sıcaklık başlangıç

Açıklama:

16l Tip Asılı Yangınla Mücadele Cihazı fm200 ajanı ile doldurulmaktadır. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Uygulamalar:

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, telekomünikasyon tesisleri, işlem kontrolü, pahalı tıbbi ekipman, endüstriyel ekipman, acil durum güç tesisleri, yanıcı sıvı depolama alanı vb.

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci toz haline getirilmiş kömür ve geminin makine dairesi, kargo bölümü vb.

bileşimler:

Normal olarak, komple bir yangın söndürme sistemi üç parça içerir - yangın söndürme cihazı, boru donanımı ve elektrik elemanları. Bununla birlikte, fm200 askı tipi yangın söndürme sistemi herhangi bir boru bağlantısına ihtiyaç duymaz, hatta sıcaklığa dayalı süspansiyon fm200 yangın söndürücü tipi, elektrikli elemanlar gerektirmez.

Bu süspansiyon tipi fm200 yangın söndürme bileşenlerinin bileşenleri: fm200 yangın ajanıyla yuvarlak silindir, solenoid aktüatör (elektromanyetik tip), konteyner valfi, basınç şalteri, nozül, sıcaklık algılayıcı cam bilye (sıcaklık esaslı tip).

Dikkat:

1 / Tüm sistem için en az yıllık bir rutin kontrol yapılması gerektiğini öneriyoruz. Aslında, bazı bileşenlerin haftalık, bazılarının aylık ve tüm sistemin yıllık olarak kontrol edilmesi gerekir. Kontrol sıklığı, sağladığımız manuel talimatı izler.

2 / Profesyonel düşüncelerimize göre, korunan bir odanın, ısıya dayalı bir fm200 yangın söndürücüyü birden fazla kurmamasını öneririz. Bir yangın olduğunda, ateşlenme noktasına yakın bir yerin sıcaklığı artacaktır ve uzaktaki bir nokta soğuk kalacaktır. Bu nedenle, bu sıcaklık farkı, yangın söndürücünün aynı anda başlamasına izin verememektedir; bu, itfaiyecinin 8 saniye içinde bitmemesini sağlar ve odadaki mülkiyeti koruyamaz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz