Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Termal Kontrollü Otomatik Yangın Söndürme 20L Konteyner

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kontrplak durumda, Kağıt karton
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Kredi crad, Bankamatik Kartı
Yetenek temini: 1000 SET BAŞINA AY
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Başlangıç ​​Modu: Termal kontrol tankın hacmi: 20L
Ağırlık: 9kg söndürme Desen: kapalı sel
Brüt ağırlık: 29kg Çapı: 320mm

Ürün Açıklaması

Termal Kontrollü Yangın Söndürücü 20 L Konteyner

Parametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 Doldurma basıncı 1.6Mpa
2 Püskürtme zamanı ≤8s
3 Çalışma sıcaklığı 0 ~ 50 ℃
4 Başlangıç ​​modu Termal kontrollü

Açıklama:

Termal Kontrollü Yangın Söndürücü 20 l'lik Konteynerde 29kg FM200 ajan ile doldurulur. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır. Ve bunun ODP'si sıfırdır.

Uygulamalar:

Elektronik bilgisayar odası, bir veri işleme merkezi, endüstriyel ekipman, kütüphane, müze ve sanat galerisi, temiz oda, yankısız oda, acil durum güç tesisleri, yanıcı sıvı depolama alanı vb.

Boya püskürtme üretim hattı, yaşlanma-elektrik ekipmanı, haddeleme makinesi, baskı makinesi, yağ anahtarı, yağa batırılmış trafo, eriyik emdirme tankı, tank, büyük jeneratörler, kurutma ekipmanları, çimento üretim süreci gibi yangının kolay olduğu yer toz haline getirilmiş kömür vb.

bileşimler:

Sistemden oluşması için daha fazla aksesuara ihtiyacı yoktur. Söndürme cihazı otomatik olarak yalnız yangını söndürebilir. Yani, bunun bileşimi sadece bir parça olan söndürme cihazıdır. Bir çeşit özel sistem veya söndürücüdür.

Aşağıda, tüm sistemin eksiksiz bir bileşimi bulunmaktadır.

Avantajları:

1 / Yerden tasarruf. Bu asma tipi fm200 yangın söndürme sistemi hem duvara hem de tavana monte edilebilir, böylece korunan alanın yerini işgal etmeyecektir.

2 / Rahat ulaşım ve kolay kurulum. Bu sistem eşlik eden herhangi bir boru bağlantısına ihtiyaç duymadığından, ısıya dayalı tip bile elektrik elemanlarına ihtiyaç duymaz, bu nedenle ürünü paketlerken, bir tahta sandık söndürücülerden üçünün içine koyabilir. Kullanıcılar ürünleri aldıklarında, yalnızca klipsi çıkarmaları ve sistemi tavana veya duvara sabitlemeleri gerekir ve ardından sistem çalışmaya başlayabilir.

3 / para tasarrufu. Bu sistemi seçmek, birkaç bileşeni nedeniyle para tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir.

4 / Saf, temiz, çevre dostu ve ozon tabakasına zarar vermez.

Dikkat:

1 / Herhangi bir sorun oluştuğunda, kullanıcılar bizi önce aramalı ve biz de tamir için oraya göndereceğiz. Kullanıcılar kendilerini düzeltmeye çalışmamalıdırlar, profesyonel olmayan bir onarımın işleri daha da kötü hale getireceğinden korkarız.

2 / Bir korumalı bölge, en fazla bir sıcaklık tabanlı askı tipi fm200 yangın söndürücü takabilir. Bir yangın olduğunda, sıcaklık farkı, yangın söndürücünün aynı anda çalışmasına izin vermeyebilir ve bu da yangını söndürmek için yeterli miktarda yangın ajanı bulunmamasına neden olabilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz