Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

50L Volume Elektrikli Yangın Söndürme Fm200 Silindir asılı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 setleri
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / P, T / T, Western Union, Paypal, Kredi kartı
Yetenek temini: ayda 3000 setleri
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Kapasite: 50L Malzeme: ÇELİK
Deşarj Süresi: ≤8s Çalışma sıcaklığı: 0 ℃ -50 ℃
renk: Kırmızı tip: Asılı

Ürün Açıklaması

50L Hacimli Asılı Elektrikli Yangın Söndürücü Fm200 Silindir

 

 

Açıklama:

 

50L container is only for hanging tank of fm200 system or fm200 extinguishing ball. 50L konteyner sadece fm200 sistemi veya fm200 söndürme topunun asılı tankı içindir. It is a little big tank. Biraz büyük bir tank. it can contain around 48kg agent under standard pressure. standart basınç altında yaklaşık 48 kg ajan içerebilir. Because fm200 is efficient with lower density than other system, so it will be your best choice for the little space. Fm200 diğer sistemlere göre daha düşük yoğunlukta verimli olduğu için küçük alan için en iyi seçiminiz olacaktır.

 

Here this type of container is accustomed to relatively small protection zone. Burada bu tip konteyner nispeten küçük koruma bölgesine alışkındır. Or there is no too much space for placement of extinguishing device inside of protective area. Veya yangın söndürme cihazını koruyucu alanın içine yerleştirmek için çok fazla alan yoktur. This type of tank is easy to be installed on the ceiling or on the wall. Bu tür tankların tavana veya duvara monte edilmesi kolaydır.

 

 

Bileşenler

 

Bir küresel basınç tankı, yangın söndürme maddesi (HFC-227ea, FM200 ile aynı), asılı montaj, termal sensör (hacmi sıcaklıkla değişecek bir küçük cam tüp), basınç anahtarı, paslanmaz çelik boru ve nozul.

50L Volume Elektrikli Yangın Söndürme Fm200 Silindir asılı

 

 

Avantajları

 

Otomatik FM200 yangın söndürücü - tavana monte tarzının iki çeşit sistemi olmasına rağmen, avantajları aşağıdaki gibidir:

1. Substantial consideration of little protection. 1. Küçük korumanın dikkate alınması. Some areas, such as server rooms or electric rooms or the like would be very small, which require little fire extinguishing agent. Sunucu odaları veya elektrik odaları veya benzerleri gibi bazı alanlar çok küçük olabilir, bu da çok az yangın söndürme maddesi gerektirir. Then, hanging type system can play its role. Daha sonra asılı tip sistem rolünü oynayabilir.

2. Little occupation of space. 2. Az yer işgali. As the protection zone is very small, so maybe there is no much space to place other machines or devices or objects. Koruma bölgesi çok küçük olduğundan, diğer makineleri, cihazları veya nesneleri yerleştirmek için çok fazla alan olmayabilir. Then, the ceiling mounted style is designed with the small but efficient function of fire suppression and overall coverage to the whole room. Daha sonra, tavana monte edilen stil, yangın söndürme ve tüm oda için genel kapsama alanı küçük ama verimli işlevi ile tasarlanmıştır.

3. Convenient installation and transportation. 3. rahat kurulum ve ulaşım. Because of relative light and small figure, even one person can hold and fix it on the top of ceiling or wall. Göreceli ışık ve küçük figür nedeniyle, bir kişi bile tavanın veya duvarın üstüne tutabilir ve sabitleyebilir. But additionally, the temperature-controlled model cannot be installed more than one piece in principle or practice. Ancak ek olarak, sıcaklık kontrollü model prensip veya pratikte birden fazla parça kurulamaz.

 

 

Paketler


We always pack it with polyfoam first and then put it into a wooden case. Her zaman önce strafor ile paketliyoruz ve daha sonra tahta bir kasaya koyuyoruz. Sometimes, in order to meet with customers or the safety requirement, we will make a pallet for the goods. Bazen, müşterilerle veya güvenlik gereksinimlerini karşılamak için, mallar için bir palet yapacağız.

 

 

şirket tanıtımı

 

Guangzhou Xingjin Fire Equipment Co., Ltd., surrounded by convenient transportation and beautiful environment, is located in Guangzhou, which plays an important role in communication between China and the world. Guangzhou Xingjin Yangın Equipment Co, Ltd, rahat ulaşım ve güzel çevre ile çevrili, Guangzhou, Çin ve dünya arasındaki iletişimde önemli bir rol oynamaktadır. We are a manufacturer, and we devote ourselves to the study and development of HFC-227ea (FM200) productions with our professional and mature team including the program design team, the skillful installation team, the quality detecting team and the after-sell service team. Biz bir üreticiyiz ve program tasarım ekibi, usta kurulum ekibi, kalite tespit ekibi ve satış sonrası servis ekibi de dahil olmak üzere profesyonel ve olgun ekibimizle HFC-227ea (FM200) yapımlarının çalışma ve geliştirilmesine kendimizi adadık. . Nowadays, our popular fm200 products are widely used, such as the pipe network FM200 fire suppression system, the cabinet type FM200 fire suppression system, the automatic FM200 fire extinguisher Günümüzde, popüler fm200 ürünlerimiz boru ağı FM200 yangın söndürme sistemi, dolap tipi FM200 yangın söndürme sistemi, otomatik FM200 yangın söndürücü gibi yaygın olarak kullanılmaktadır.

(ceiling mounted style), the fire detecting tube suppression system and automatic fire suppression tube. (tavana monte tarzı), yangın algılama tüpü bastırma sistemi ve otomatik yangın söndürme tüpü. As a result of high-quality products and services as well as the good reputation, our company is well-received by the customers in China. Yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin yanı sıra iyi bir itibar sonucu, firmamız Çin'deki müşteriler tarafından iyi karşılandı.

 

 

Satış Sonrası Hizmet

 

• biz verimli bir satış ve satış sonrası ekibi söz tüm müşterinin soru slove için zaman içinde.

• 8 × 6 saat teknik destek ve servis sağlıyoruz.

 

 

SSS

 

• s: bir üretici veya bir ticaret şirketi mısınız?

 

A: biz üretici.

 

 

• s: OEM sipariş kullanılabilir?

 

A: Evet, müşterinin ihtiyacına göre üretmek.

 

 

• Q: Where is your factory located? • s: fabrika bulunan nerede? Can I visit there? Orayı ziyaret edebilir miyim?

 

A: fabrikamız Guangzhou, Guangdong eyaleti, çin.

 

Evet, biz her zaman bekliyoruz ve ziyaretiniz için bekleyin.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz