Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Çalışma Basıncı 15MPa Inert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi / IG541 Yangın Söndürme Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Model numarası: QMH15 / 80, QMH15 / 90
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: kontrplak dış kutu kabarcık çanta veya kağıt
Teslim süresi: 10-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: ayda 300 setleri

Detay Bilgi

Silindir hacmi: 80L, 90L Kapasite: 16,89 kg, 19 kg
söndürme Desen: kapalı sel ajan: IG541 (% 52 Azot,% 40 Argon,% 8 Karbondioksit)
Çalışma prussürü: 15Mpa Renk: KIRMIZI
Vurgulamak:

temiz gaz yangın söndürme sistemi

,

inergen gaz yangın söndürme sistemi

Ürün Açıklaması

IG541 Yangın Söndürme Sistemi


Açıklama

Çalışma Prussure 15MPa İnert Gazlı Yangın Söndürme Sistemi / IG541 Yangın Söndürme Sistemi

IG541 karışım gazı (% 52 azot,% 40 argon,% 8 karbondioksit), söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz ve tatsız ve toksik olmayan ve iletken olmayan saf “yeşil” bir gazdır. Ve ODP'si sıfır. Söndürme için kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle, elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Söndürme cihazı ve elektronik aksesuarlarla birlikte, tüm sistem otomatik olarak çalıştırılabilir. Koruyucu bölgenin durumunu dedektörler aracılığıyla izleyebilir ve daha sonra söndürme cihazını otomatik olarak solenoid aktüatör ile başlatabilir. Böylece tüm sistem tamamen otomasyona ulaşabilir. Bu nedenle, yangını meydana geldiğinde fark eden kimsenin bulunmamasını engelleyebilir ve ayrıca koruyucu alanı denetlemek için istihdam için çok para tasarrufu sağlar.

Çoklu bölgelerin yönetimi de tüm sistemin güvenli kontrolündedir. Vanaları dağıtarak birden fazla bölgeyi korumak için tek bir sistem kullanabiliriz. Tüm sistemi farklı koruyucu bölgeyi hedef alan alternatif yapabilir. Ajan yangının olduğu yere deşarj edilebilir. Kısa sürede yangını söndürmek çok verimli olacaktır. Belirtilmesi gereken bir şey, küçük bir odanın tüm sistem için depolama alanı olarak hazırlanmaya hazır olmasıdır.


 

Parametreler

Hayır. Şartname Teknik parametre
1 Çalışma Basıncı 15Mpa
2 Cihaz modeli QMH15 / 80 QMH15 / 90
3 Kapasite 80Ltr 90Ltr
4 Gazın Doldurma Kapasitesi 16.89kg 19kg
5 Silindirin Dış Çapı Φ279mm Φ325mm
6 Silindir Yüksekliği 1578 +73 mm 1345 +60 mm
7 Püskürtme Süresi ≤120s
8 Dolum Oranı 0.211kg / L
9 Güç DC24V / 1.6A
10 Sürüş Cihazının Azot Basıncı 6.0 ± 1.0Mpa (20 )
11 Konteynır İçin Yedek Oda Koşulları sıcaklık: 0 ~ 50
12 Maksimum Çalışma Basıncı 17.2Mpa
13 Min Çalışma Basıncı 13.6Mpa
Uygulama

Bilgisayar odası, telekomünikasyon odası, trafo odası, elektrik anahtarı ve dağıtım odası, jeneratör odası, liç tankı, kurutma ekipmanları, boya püskürtme kabini, elektrikli alet odası, kontrol merkezi, kütüphane, arşivler, kültürel kalıntıların hazine sandığı vb.


Paketler

Her zaman önce strafor ile paketliyoruz ve daha sonra tahta bir kasaya koyuyoruz. Bazen, müşterilerle veya güvenlik gereksinimlerini karşılamak için, mallar için bir palet yapacağız.

Avantajları

Ajanın tanımı açısından, yetkili avantajlarından biri, metal ateşi hariç her türlü sınıf yangınında kullanılabilmesidir. Ve temiz ajandır. Söndürüldükten sonra kalıntı ve kirlilik yoktur.

Bir diğeri, IG541 söndürme sisteminin kritik varlıklar veya cihaz için özel olmasıdır. Mülkünüze zarar vermez. Nispeten, yangın söndürme sistemi olarak seçilmesi ucuz ve etkilidir.

Sahipliğinizi korumanız çok etkilidir. Bir sistem olduğundan, kısa sürede, özellikle 10 saniyeden daha kısa sürede yangın söndürmek için söndürme cihazı içerir. Bu, tüm ajanın çok kısa sürede taburcu edileceği anlamına gelir. Sonra genel olarak sel olacak. Buna ek olarak, zaman geciktirme mekanizması vardır. Yaklaşık 2 dakikadır. Bu, yangın meydana geldiğinde, insanları tehlikeli yerden tahliye etmek için yeterli zamanın olduğu anlamına gelir.

Birden fazla bölgenin koruyucu olarak bir sistemin kontrolünde olmasına izin verebilir. Sonra büyük ve çoklu bölgeler için çok para kazandıracak.
Mimik Diyagram

Bir bölge için birden fazla silindir

 

 

 

Birden çok bölge için çoklu silindirler

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz