Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Ekipman Kabini için Dolaylı Veya Doğrudan Tip Standart Fm200 Yangın Söndürme Sistemi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri

Detay Bilgi

tespit tüp Max uzunluğu: 25m Kapasite: 42kg
Çalıştırma: Otomatik söndürme Desen: kapalı sel
Uygulama: Server kabin

Ürün Açıklaması

Dolaylı Veya Doğrudan Tip Standart Ekipman Kabini İçin Fm200 Yangın Söndürme Sistemi

Açıklama

FM200 yangın izi söndürme sistemi, kolay ve oldukça güvenilir bir yangın söndürme sistemi türüdür. Bu sistem diğer fm200 yangın söndürme sistemlerinden biraz farklıdır, çünkü tam bir sistem olması için elektrik elemanlarına ihtiyaç duymaz.

Yangın izleme bastırma sisteminin tepesinde, işlevi elektriksel elemanlara eşit bir uyarı cihazı vardır. Doğrudan tip veya dolaylı tip ne olursa olsun, bileşimler, tespit tüp kısmı hariç aynıdır. Doğrudan tip için, sadece bir yumuşak boru vardır, ancak tespit tüpü ve tahliye borusundan iki rol oynar. Dolaylı tip için, boşaltma maddesi için bir tane tespit edici yumuşak boru ve bir tane sert boru vardır.

Bileşenler

Doğrudan tip yangın tespit tüpü yangın söndürme sistemi bir silindir, en fazla 25 m uzunluğunda bir yangın tespit tüpü, bir konteyner vanası ve iki çeşit maddeden oluşur - CO2 ve FM200.

Dolaylı tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi, eklenen bir bırakma tüpü hariç, doğrudan tip ile aynı bileşenlere sahiptir. Bu sistemde, yangın tespit tüpü sadece tespit fonksiyonu için kullanılır, bu nedenle birlikte bir serbest bırakma tüpüne ihtiyaç duyar, ancak doğrudan tip için, yangın tespit tüpü hem tespit etmek hem de serbest bırakmak için kullanılabilir.

Parametre

YOK HAYIR. Cihazın Türü Doğrudan Tip Yangın Algılama Tüpü Co2 Yangın Söndürme Cihazı Dolaylı Tip Yangın Algılama Tüpü Co2 Yangın Söndürme Cihazı Doğrudan Tip Yangın Algılama Borusu FM200 Yangın Söndürme Cihazı
1 Depolama Basıncı (20 ℃) 5.17Mpa 5.17Mpa 2.5Mpa
2 Maks. Çalışma basıncı 12.1Mpa 12.1Mpa 4.2Mpa
3 Min. Bir Birim İçin Gereken Ajan 2,5 kg / m3, 1.5kg / m3 0.7kg / m3
4 Maks. Yangın Tüpü Uzunluğu 25m 25m 20m
5 Maks. Yayın Tüpü Uzunluğu - 12m -
6 Maks. Doldurma oranı 0.6kg / L 0.6kg / L 1.12kg / l
Avantajları

Yangın algılama tüpü yangın söndürme cihazı aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1 / Uygun kurulum ve taşıma. Bu sistem yangın söndürme ve alarm fonksiyonunu bir araya getirdiğinden ve elektrik elemanları ve boru bağlantı parçaları ile eşleşmesi gerekmediğinden, silindiri bir yere sabitledikten sonra, geriye kalan tek şey tespit tüpünü potansiyel bir yangın kaynağı etrafına sabitlemektir.

2 / Elektriksiz çalıştırma modu. Sistemi etkinleştirmek için güce ihtiyaç duymaz. Bu sistemin çalışma prensibi, dışarıdaki kuvveti harekete geçirmek yerine kendi depolama basıncını kullanıyor. Tespit tüpü ateş tarafından kırıldığında, madde boşalır.

3 / Küçük alan işgal. Bu sistem, korunan bir alandan ziyade, telekomünikasyon sistemi gibi bir sistemi korumak için uygundur. Silindir dış kabine sabitlenir ve fazla yer işgal etmez.

Çalışma prosedürü

Dolaylı tip: yangın tespit tüpünü yakar → uyarı sistemi insanların dikkatini çekmek için bazı sesler çıkarır → konteyner valfi açılır ve basınç tahliyesi nedeniyle ajan boşaltma borusundan geçer → ajan püskürür ve yangını söndürür.

Doğrudan tip: yangın, algılama tüpünü yakar → uyarı sistemi çalar ve itfaiye aracı, algılama tüpünden geçer → yanan bölgeye ulaşır ve yangını söndürmek için püskürür.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz