Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Fm200 Doğrudan Tipi Yangın Algılama Tüpü Sunucu Odası / Veri Merkezi İçin Tek Bölge

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Çalışma basıncı: 2.5MPa Kapasite: 3kg FM200
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
Birim hacim yoğunluğu: 0.7kg / m3 Çalıştırma: Otomatik

Ürün Açıklaması

Fm200 Doğrudan Tipi Yangın Algılama Tüpü Sunucu Odası / Veri Merkezi İçin Tek Bölge

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 tip FM200 doğrudan tip
2 model WZ-S / T QZ3-XJ60
3 Çalışma basıncı 2.5Mpa
4 Maksimum çalışma basıncı 4.2Mpa
5 Çalışma sıcaklığı 0-50 ℃
6 Birim hacmin yoğunluğu 0.7kg / m3
7 Tespit tüpünün maksimum uzunluğu 20m
8 Ajan miktarı 3kg

Açıklama:

FM200 Doğrudan Tipi Yangın Algılama Tüpü, 3kg FM200 ile doldurulur. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Konteyner vanasının üstünde, kırmızı bir düğme gibi küçük yuvarlak bir ışık var. İtfaiyeci yangını söndürmek için tükendiğinde, küçük yuvarlak alarm zili, insanlara yangın olduğunu bildirmek için bir araya gelecektir. Ayrıca, bu yangın algılama sistemi yangını nasıl bu kadar kesin ve hızlı algılayabilir? Yumuşak tespit tüpüne müteşekkir olmalı. Yumuşak özelliği nedeniyle yangın algılama tüpü herhangi bir ölü noktaya yerleştirilebilir. Yangın tespit tüpünü yerleştirirken, insanlar nerede kolayca ateş alabileceklerini açıkça belirtmelidir. Bu yangın tespit tüpleri kolayca alev alabilen yerlerin üzerine veya yanına konmalıdır.

Uygulamalar:

Doğrudan karbondioksit yangın algılama sistemi, küçük tesisler, santraller, iletişim, yayın, petrokimya, demiryolu ve benzeri gibi bazı makine dış kabinleri için uygundur.

Rekabet avantajları:

Maddenin tanımı açısından, yetkin avantajlarından biri, metal ateş hariç her türlü sınıf yangın için kullanılabiliyor olmasıdır. Ve temiz bir ajan. Söndürmeden sonra hiçbir kirlilik ve kirlilik yoktur.

Bir diğeri ise, Fm200 Doğrudan Tip Yangın Algılama Tüpünün, pahalı cihaz ve hassas makine için özel olmasıdır. Mülkünüze zarar vermeyecek. Nispeten, yangın söndürme aracı olarak seçilmesi ucuz ve etkilidir. bu arada, kurulumu çok kolaydır.

Dikkat:

1 / Herhangi bir sorun varsa, lütfen önce bizimle iletişime geçin. Kullanıcıların öncelikle sistemde neler olup bittiğini arayarak bize söylemelerini ve daha da önemlisi, kullanıcıların profesyonellere göndermeden önce hiçbir şeyle temas etmemelerini ve hatta kendi başlarına düzeltmeyi denemelerini tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni, profesyonel olmayan bir sabitlemenin işleri daha da kötüleştirmesine neden olabileceğidir.

2 / Sistemin iyi durumda olduğundan emin olmak için tüm yangın söndürme sistemi için rutin bir kontrol yapılmalıdır. Ve kontrol sıklığı sağladığımız manuel talimatı takip edebilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz