Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

GB25972-2010 Standardı ile 3 kg Fm200 Yangın Söndürme Tüpü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri

Detay Bilgi

Depolama basınç: 2.5MPa maddenin kapasitesi: 3kg FM200
Bölge yönetimi: Tek söndürme Desen: kapalı sel
muayene Standart: GB25972-2010 tespit tüp Max uzunluğu: 20m

Ürün Açıklaması

GB25972-2010 Standardı ile 3kg Fm200 Yangın Söndürme Tüpü

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 tip FM200 doğrudan tip
2 model WZ-S / T QZ3-XJ60
3 Çalışma basıncı 2.5Mpa
4 Maksimum çalışma basıncı 4.2Mpa
5 Çalışma sıcaklığı 0-50 ℃
6 Birim hacmin yoğunluğu 0.7kg / m3
7 Tespit tüpünün maksimum uzunluğu 20m
8 Ajan miktarı 3kg

Açıklama:

Doğrudan Tipi Yangın Algılama Söndürücü 3kg Ajan ile fm200 ajan ile doldurulur. Söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen renksiz, tatsız ve aşındırıcı olmayan ve elektrik yalıtımlı bir gazdır. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

İçinde gaz ve basınç bulunan uzun tespit tüpü sayesinde, herhangi bir manuel manipülasyon yapılmadan otomatik bir yangın söndürücü olabilir.

Uygulamalar:

Santraller, haberleşme, yayın, petrokimya, demiryolu ve benzeri sistemler.

Çalışma prensibi:

Yumuşak özelliklerinden dolayı yangın algılama borusu yangının kolayca gerçekleştiği herhangi bir yere sabitlenebilir. Böylece kabinde bir yangın olduğunda, yangın tespit tüpü yangın tarafından hızla kırılabilir. Yangın algılama borusu kırıldıktan sonra, hava basıncı değişir ve yangın söndürücü, yangını söndürmek üzere püskürtme yapmak için kırılan deliğe çıkar. Aynı zamanda, yangın söndürücünün üst kısmındaki küçük alarm zili, kullanıcılara yangın olduğunu söylemek için çalar ve lütfen kontrol edip sistemi yeniden doldurun.

Bileşenleri:

Bu yangın söndürme cihazının bir sistemden oluşması için hiçbir elektrikli elemana ve boru bağlantısına ihtiyacı yoktur. Yangın söndürme sisteminin kendisi olabilir.

Doğrudan tip yangın tespit tüpü yangın söndürme sistemi bir silindir, en fazla 25 m uzunluğunda bir yangın tespit tüpü, bir konteyner vanası ve iki çeşit maddeden oluşur - CO2 ve FM200.

Dolaylı tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi, eklenen bir bırakma tüpü hariç, doğrudan tip ile aynı bileşenlere sahiptir. Bu sistemde, yangın tespit tüpü sadece tespit fonksiyonu için kullanılır, bu nedenle birlikte bir serbest bırakma tüpüne ihtiyaç duyar, ancak doğrudan tip için, yangın tespit tüpü hem tespit etmek hem de serbest bırakmak için kullanılabilir.

Avantajları:

1 / Elektriksiz çalıştırma modu. Sistemi etkinleştirmek için güce ihtiyaç duymaz. Bu sistemin çalışma prensibi, dışarıdaki kuvveti harekete geçirmek yerine kendi depolama basıncını kullanıyor. Tespit tüpü ateş tarafından kırıldığında, madde boşalır.

2 / Küçük alan işgal. Bu sistem, korunan bir alandan ziyade, telekomünikasyon sistemi gibi bir sistemi korumak için uygundur. Silindir dış kabine sabitlenir ve fazla yer işgal etmez.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz