Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

CAL / CMA Sertifikasyon ile doğrudan Karbon Dioksit Yangın Algılama Tüp

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Deşarj tipi: Doğrudan maddenin kapasitesi: 6kg karbondioksit
Modeli: WZ-Q / T-EZ6-XJ60 söndürme Desen: kapalı sel
yoğunluk: 2.5kg / m3 Çalıştırma: Otomatik

Ürün Açıklaması

CAL / CMA Sertifikası ile Doğrudan Karbon Dioksit Yangın Algılama Tüpü

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 tip Karbondioksit direkt tip
2 model WZ-S / T EZ6-XJ60
3 Çalışma basıncı 5.7Mpa
4 Maksimum çalışma basıncı 12.1Mpa
5 Çalışma sıcaklığı 0-49 ℃
6 Birim hacmin yoğunluğu 2,5 kg / m3,
7 Tespit tüpünün maksimum uzunluğu 25m
8 Ajan miktarı 6kg

Açıklama:

Doğrudan karbon dioksit yangın algılama sistemi, hem uyarı hem de yangın söndürme işlevlerine sahip bir tür yangın söndürme sistemidir. Birlikte çalışan herhangi bir elektrikli elemana ihtiyaç duymaz ve ülkeler arasında yaygın olarak kullanılır.

Konteyner vanasının üstünde, kırmızı bir düğme gibi küçük yuvarlak bir ışık var. İtfaiyeci yangını söndürmek için tükendiğinde, küçük yuvarlak alarm zili, insanlara yangın olduğunu bildirmek için bir araya gelecektir. Ayrıca, bu yangın algılama sistemi yangını nasıl bu kadar kesin ve hızlı algılayabilir? Yumuşak tespit tüpüne müteşekkir olmalı. Yumuşak özelliği nedeniyle yangın algılama tüpü herhangi bir ölü noktaya yerleştirilebilir. Yangın algılama tüpünü yerleştirirken, insanlar nasıl bir yerin kolayca alev alacağını açıklamalıdırlar. Bu yangın tespit tüpleri kolayca alev alabilen yerlerin üzerine veya yanına konmalıdır.

Uygulamalar:

Doğrudan karbondioksit yangın algılama sistemi, küçük tesisler, santraller, iletişim, yayın, petrokimya, demiryolu ve benzeri gibi bazı makine dış kabinleri için uygundur.

Avantajları:

1 / Yer tasarrufu. Makine setinin dış kabini üzerine sabitlenir, bu nedenle bu yangın söndürme sistemi, korunan alanın az bir kısmını bile işgal etmez.

2 / Hassasiyet ve hassasiyet. Direkt karbondioksit yangın algılama sistemi, yangını yumuşak tespit detektörü sayesinde çok hızlı ve hassas bir şekilde tespit edebilir.

3 / Uygun kurulum ve taşıma. Bu sistem yangın söndürme ve alarm fonksiyonunu bir araya getirdiğinden ve elektrik elemanları ve boru bağlantı parçaları ile eşleşmeye gerek duymadığından, silindiri bir yere sabitledikten sonra, geriye kalan tek şey algılama tüpünü potansiyel bir yangın kaynağı etrafına sabitlemektir.

4 / Elektriksiz çalıştırma modu. Sistemi etkinleştirmek için güce ihtiyaç duymaz. Bu sistemin çalışma prensibi, dışarıdaki kuvveti harekete geçirmek yerine kendi depolama basıncını kullanıyor. Tespit tüpü ateş tarafından kırıldığında, madde boşalır.

Dikkat:

Herhangi bir sorun varsa, lütfen önce bizi arayın ve orada neler olduğunu söyleyin. Profesyonel olmayan sabitleme işleri daha kötü hale getirebileceğinden, kullanıcıların hiçbir şeye dokunmamasını, hatta kendi başlarına düzeltmeyi denemelerini öneririz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz