Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

3kg Ajan Tek Zone ile profesyonel Fm200 Yangın Algılama Boru

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Deşarj tipi: Doğrudan maddenin kapasitesi: 3kg
maddenin türü: Fm200 söndürme Desen: kapalı sel
muayene Standart: GB25972-2010 Tüpün uzunluğu: 20m

Ürün Açıklaması

3kg Ajan Tek Bölgeli Profesyonel FM200 Yangın Algılama Tüpü

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 tip FM200 doğrudan tip
2 model WZ-S / T QZ3-XJ60
3 Çalışma basıncı 2.5Mpa
4 Maksimum çalışma basıncı 4.2Mpa
5 Çalışma sıcaklığı 0-50 ℃
6 Birim hacmin yoğunluğu 0.7kg / m3
7 Tespit tüpünün maksimum uzunluğu 20m
8 Ajan miktarı 3kg

Uygulamalar:

Doğrudan karbondioksit yangın algılama sistemi, küçük tesisler, santraller, iletişim, yayın, petrokimya, demiryolu ve benzeri gibi bazı makine dış kabinleri için uygundur.

Açıklama:

FM200 Yangın Algılama Söndürücü 3kg Agent ile aynı zamanda Fm200 yangın izleme tüpü yangın algılama sistemi olarak da bilinir. Fm200 (htc-227ea) maddesi, söndürmeden sonra kalıntı ve kirlilik içermeyen, renksiz ve tatsız, aşındırıcı ve elektrik yalıtkan bir gaz türüdür. Ve bunun ODP'si sıfırdır. Söndürme amaçlı kullanılacak çevre dostu bir gazdır. Ayrıca, bu özellik nedeniyle elektrik yangınının kolay olduğu özel bir yerde kullanılabilir.

Konteyner vanasının üstünde, kırmızı bir düğme gibi küçük yuvarlak bir ışık var. İtfaiyeci yangını söndürmek için tükendiğinde, küçük yuvarlak alarm zili, insanlara yangın olduğunu bildirmek için bir araya gelecektir. Ayrıca, bu yangın algılama sistemi yangını nasıl bu kadar kesin ve hızlı algılayabilir? Yumuşak tespit tüpüne müteşekkir olmalı. Yumuşak özelliği nedeniyle yangın algılama tüpü herhangi bir ölü noktaya yerleştirilebilir.

Avantajları:

1 / Elektriksiz başlangıç ​​modu. Sistemi etkinleştirmek için güce ihtiyaç duymaz. Bu sistemin çalışma prensibi, dışarıdaki kuvveti harekete geçirmek yerine kendi depolama basıncını kullanıyor. Tespit tüpü ateş tarafından kırıldığında, madde boşalır.

2 / Hassasiyet ve hassasiyet. Direkt karbondioksit yangın algılama sistemi, yangını yumuşak tespit detektörü sayesinde çok hızlı ve hassas bir şekilde tespit edebilir.

3 / yer tasarrufu. Makine setinin dış kabini üzerine sabitlenir, bu nedenle bu yangın söndürme sistemi, korunan alanın az bir kısmını bile işgal etmez.

Bileşenleri:

Doğrudan tip yangın tespit tüpü yangın söndürme sistemi bir silindir, en fazla 25 m uzunluğunda bir yangın tespit tüpü, bir konteyner vanası ve iki çeşit maddeden oluşur - CO2 ve FM200.

Dolaylı tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi, eklenen bir bırakma tüpü hariç, doğrudan tip ile aynı bileşenlere sahiptir. Bu sistemde, yangın tespit tüpü sadece tespit fonksiyonu için kullanılır, bu nedenle birlikte bir serbest bırakma tüpüne ihtiyaç duyar, ancak doğrudan tip için, yangın tespit tüpü hem tespit etmek hem de serbest bırakmak için kullanılabilir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz