Çin FM200 Yangın Söndürme Sistemi Üretici

Radyo Dolaylı Co2 Yangın Algılama Tüp 5.7Mpa Çalışma Basıncı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: xingjin
Sertifika: CAL,CMA,CNAS,ILAC-MRA,CCC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: KONTRPLAKLAR HARF
Teslim süresi: 10-15 iş günü L / C ödeme veya alındıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/P, T/T, Western Union, Paypal, kredi kartı
Yetenek temini: Her hafta 200 setleri
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

tespit tüp Max uzunluğu: 25m Kapasite: 42kg
Çalıştırma: Otomatik söndürme Desen: kapalı sel
muayene Standart: GB25972-2010 Uygulama: Server kabin

Ürün Açıklaması

Radyo Dolaylı Co2 Yangın Algılama Tüpü 5.7Mpa Çalışma Basıncı

P arametre :

Yok hayır. Şartname Teknik parametre
1 tip Karbondioksit dolaylı tip
2 model WZ-S / T EZ6-XJ60
3 Çalışma basıncı 5.7Mpa
4 Maksimum çalışma basıncı 12.1Mpa
5 Çalışma sıcaklığı 0-49 ℃
6 Birim hacmin yoğunluğu 2,5 kg / m3,
7 Tespit tüpünün maksimum uzunluğu 25m
8 Ajan miktarı 42kg

Açıklama:

Dolaylı Co2 Yangın Algılama Tüpü 42kg Co2 ile doldurulur. Bu tip bir söndürme cihazı otomatik olarak yangını söndürebilir. Yangın algılama tüpünü yaktığında veya ortam sıcaklığı yükseldiğinde, tüpün kırılmasına neden olur. Sonra silindir içindeki madde borudan boşaltılır.

Uygulamalar:

Bu tür sistemler enerji santralleri, iletişim, radyo, film ve televizyon, petrokimya, demiryolu sistemi ve benzeri küçük alanlar için uygundur.

bileşimler:

Bu yangın söndürme cihazının bir sistemden oluşması için hiçbir elektrikli elemana ve boru bağlantısına ihtiyacı yoktur. Yangın söndürme sisteminin kendisi olabilir.

Doğrudan tip yangın tespit tüpü yangın söndürme sistemi bir silindir, en fazla 25 m uzunluğunda bir yangın tespit tüpü, bir konteyner vanası ve iki çeşit maddeden oluşur - CO2 ve FM200.

Dolaylı tip yangın algılama tüpü yangın söndürme sistemi, eklenen bir bırakma tüpü hariç, doğrudan tip ile aynı bileşenlere sahiptir. Bu sistemde, yangın tespit tüpü sadece tespit fonksiyonu için kullanılır, bu nedenle birlikte bir serbest bırakma tüpüne ihtiyaç duyar, ancak doğrudan tip için, yangın tespit tüpü hem tespit etmek hem de serbest bırakmak için kullanılabilir.

Avantajları:

Yangın algılama tüpü yangın söndürme cihazı aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1 / Uygun kurulum ve taşıma. Bu sistem yangın söndürme ve alarm fonksiyonunu bir araya getirdiğinden ve elektrik elemanları ve boru bağlantı parçaları ile eşleşmesi gerekmediğinden, silindiri bir yere sabitledikten sonra, geriye kalan tek şey tespit tüpünü potansiyel bir yangın kaynağı etrafına sabitlemektir.

2 / Elektriksiz çalıştırma modu. Sistemi etkinleştirmek için güce ihtiyaç duymaz. Bu sistemin çalışma prensibi, dışarıdaki kuvveti harekete geçirmek yerine kendi depolama basıncını kullanıyor. Tespit tüpü ateş tarafından kırıldığında, madde boşalır.

3 / Küçük alan işgal. Bu sistem, korunan bir alandan ziyade, telekomünikasyon sistemi gibi bir sistemi korumak için uygundur. Silindir dış kabine sabitlenir ve fazla yer işgal etmez.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz